Neden N8 alırım işte bundan...

• 6 Mayıs 2011
  • 2211 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Neden N8'i tercih ediyorum
    Çünkü;
    Kaliteli resim çekmek istediğim için,
    Kaliteli çektigim resimleri bluetooth ile bilgisayarima aktarmak istediğim için,
    Hiç bir ara program kullanmadan mp3'leri rahat rahat telefona atıp dinlemek için,
    Canım istediğinde, gerektiğinde radyo dinleyebilmek için,
    Arabada fm transmitter ile istediğim müzikleri rahatca dinlemek için,
    Şirket maillerini ve özel maillerimi eş zamanlı alıp bana haber verdiği için,
    İstedigim uygulamaları başka bir programa ihtiyaç duymadan rahatca yükleyebildiğim için,
    Usb'den sarj edilebildiği için,
    Hdmi ile tv'ye bağlayıp, youtube ve benzeri siteleri büyük ekranda seyretmek için,
    Altyazısı ile istediğim dizileri, filmleri seyretmek için,
    Hdmi'dan tv'ye bağlayıp film, dizi seyretmek için,
    Telefona klavye ve mouse baglayıp, tv'de bilgisayar gibi kullanabildiğim için,
    Xenon flash'ı olduğu için,
    Usb'den istediğim cihazları bağlayabildiğim için.......

Bütün bunları yapabileceğim alternatif uygun fiyatlı bir telefon varsa lütfen söyleyin...

Yazan: bubu_06
    Cezzbedici3 bunu beğendi.
  2. haklısın kardeşim :oke:

3. valla haklısın kardeş.N8 kral :oke:

4. yok xD

5. Birisi benim telefonumdan mı bahsetti acaba:)

6. neden n8 çünkü kral telefon

7. kral telefn daha gormedm ben yha xD

8. Böyle başka bir tel yok :)

9. Dostum N8 harika bir telefon bir çok kez kullandım.
    Şimdi E7 çıktı bu da harika. Fiyatı N8'e göre biraz daha fazla olsa da bakmanı öneririm
    :oke:

10. HDMI HDMI diye söyleyenlerin kaçı onu bi kere bile kullandı merak ediyorum :ehe

ipkry bunu beğendi.
  11. böyle bi telefon başka yok belki daha sonra taklitleri çıkabilir ama :ehe

12. valla arkadaş en sonki "uygun fiyatlı" cümlesini kurmasaydın, sana galaxy s2 'yi gösterecektim, fm radyo, usb on the go, hdmi falan hepsi var onda :d:

Üstelik n8 = 12 mp kamera 720p çekim
    Galaxy s2 = 8 mp kamera 1080p çekim :)

13. ben kullandım :D HDMI 24K GOLD kaliteli bi kabloyla bağlayın tvye görüntü manyak güzel(videonun hd olmasının önemi var ama yok :)

14. her özelliğini kullanıyorum tlfnn ekranının ömrünü uzatmak için mouse kullanıyorum

15. Bende HDMI dan bağlayıp asphalt oynamıştım geçen :D

16. gerçekten bu n8 bir harika kullandığım gördüğüm en hassas dokunmatik telefon ilk dokunmatiğim ama arkadaşlarınkinden biliyorum uygulamalar için eleştirdik güzel telefonumuzu ama yok yapayacağımız bir şey yok mikrofon olarak bile kullanılıyo artık al şarkı söyle pico brothers gerçekten uygulama olarak iyi destek çıkarıyo sene sonunda tam rayına oturur telefonlarımız ^^

17. Ben sürekli kullanıyorum hatta usb'den sonra en çok kullandığım özelliği.

18. herşey doğru da şu mini usb bağlantı girişi ve kabloların giriş kısmının tasarımını hiç beğenmiyorum sanki kırılacakmış gibi takarken korka korka takıyorum.

19. n8 n8 n8 n8 n8 n8 n8 8n8 n8 n8 n8 n8 n8 :yuru:yuru:yuru:yuru:yuru ıyıkı varsın....

20. ben bol bol kullanıyorum mesela mükemmel bir özellik

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 20:34