NEDEN MEEGO ? mis gibi ANDROİD varken? cevaplarınızı bekliyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Del Rey

Del Rey

Üye
N9'ada zor olacak sanırım, telefonda hiç tuş yok. Android'in tuşlara ihtiyacı varken..

Belki ekran üzerinde sanal bir tuş takımı yaratılabilir..

Bu şekilde tartışalım işte ya :D Telefonun ekranı yanlarına doğru kavisi (Swipe edilebilmesi için kavislerinden tutup çekmek gerek) Belki Android tuş takımını Swipe ile birleştirebilirler. Veya opera'larda olduğu gibi Parmağı beklet, ileri götür; sağa götürürsen Arama ekranı, Sola Götrürsen seçenekler ekranı. :/

Lenneth

Üye
Bu şekilde tartışalım işte ya :D Telefonun ekranı yanlarına doğru kavisi (Swipe edilebilmesi için kavislerinden tutup çekmek gerek) Belki Android tuş takımını Swipe ile birleştirebilirler. Veya opera'larda olduğu gibi Parmağı beklet, ileri götür; sağa götürürsen Arama ekranı, Sola Götrürsen seçenekler ekranı. :/

Swipe olayını iOs'ta gördüm, Jailbreak olmadan bir işe yaramayan kısıtlamacı iOs'a bile oluyorsa Android'e kesin uyarlarlar.

Del Rey

Del Rey

Üye
Swipe olayını iOs'ta gördüm, Jailbreak olmadan bir işe yaramayan kısıtlamacı iOs'a bile oluyorsa Android'e kesin uyarlarlar.

Evet. Bir de swipe şu anda yalnızca N9 donanımına uygun gibi görünüyor. iPhone ve onun gibi telefonların ekranları düz camdan yapılma. Bu nedenle tarayıcıda gezinirken swipe pek rahat olmayacaktır. N9'un yanlardaki kavisi swipe'a izin veriyor yalnızca, düz kısmında birşey olmuyor :D

tutas_tee

tutas_tee

Üye
maego bence guzel bir isletim sistemi ama oldu gitti bu saatten sonra android kraldir bakalim ilerde ne olucak...

• Beğen
Tepkiler: boroborox

ArMaGeDdOn_87

Üye
her zaman MeeGo ve iOS ..

Uruloki

Uruloki

Üye
bu arada wp7 ye qt destegi gelecekmis o yuzden cikan her sey rahatca portlanabilir

ArMaGeDdOn_87

Üye
arkadaşlar MeeGo ile herşey iyide N9 bi türlü piyasaya gelemedi :D :D bu nasıl iş anlamadım :D

Uruloki

Uruloki

Üye
aslinda tr ye geldi hatta kullanana var ama satisda degil daha

Üst Alt