Neden hala 6600 tercih ediyoruz dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
valla herşeyi yapıyo bu telefon pc gibi sanki 3 yıldır bunu kullanıyorum yeni telefon alırsam bile bunu hala kullanacam
:yurubende aynı şekilde düşünüyorum benim telefon 6600 neredeyse açmadığı uzantı yok tüm programları çalıştırıyor bi jar uzantılı dosyalarda 3D çalıştıramadım ben :S oda canım sağolsun yeni nesil teller sis çalıştırabiliyormusunuz pehh

SuSpEyK

Üye
6600 efSanedır değişiLmeye faKtöR :D

bref

Üye
Arkadaşlar ilk çıktığında alanlardan biriyim. Evet çok para verdim ozaman (bu günün 1000 lirası gibi), pişmanmısın(?) derseniz evet bi telefona okadar para vermemeliydim, fakat bir okadarda pişman değilim çünkü symbian'ları ilklerinden olması dolayısıyla sağlam ve kaliteli yapılmışlar vede çok dayanıklılar (benim 6600ımın ''Made in FİLLAND'' olması birazda kısmet tabi). Onlarca kez düşürdüm bir kez orjinal kapak değiştirdim, banamısın demedi.
İş çıkışı sinemaya gideceğim waptan seyanslara bakıyorum hangifilm var diye.
İşin birde 4-5 yıllık durumu var, ben 6600ıma bağlıyım birazda hiç telefon araştırması yapmadım henüz gerçektende onu çok seviyorum.
İnanırmısınız geçen salı günü çalışırken arkadaşın aradı ve bir miktar para istedi acil 6600 ile yapıkredi waptan 5 dakikada hesabımdan hesabına gönderdim daha ne yapsın benim için bu telefon çaymı demlesim.
Seviyorum parçalanana kadarda bırakmam.
okadar...

handsame_

handsame_

Üye
5 yıldır 6600 kullanıyorum daha servis yüzü bile göörmedi.kaç kere suya düştü hiç bişey olmadı taş gibi telefon halada sapasağlam çalışıyor

hacker-310

Üye
eski olbilir ama gzel hemen herşei olirir içinr o bile yeter birde sadec 6600 olanlar yorum yapması gzel olur

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
yani 6600 ı kullanıyorsan tebrik ederim çünkü içindeki telefon ateşini söndürümşsün ama ben yapamadım 12 kere telefon değiştirdim hep bir daha değiştirmeyecem diyorum ama sonra yine değiştiriyorum ama i phone alırsam gerçekten değiştirmem:ehe

ltfllh

ltfllh

Üye
takoz kolay kolay bişey olmayan ucuz pc gibi tel olduğu için tipi de fena deil

tc-forum

Üye
6600 da Radyo dışında her özellik var arkadaşlar daha ne

--------------- Ekleme ---------------

mp3 yok diyene forum a codek ekledim 6630 gibi oluyor

cozturk

cozturk

Üye
Teknoloji özürlü olabilirsiniz...ama bir yandanda iyi bir şey yapıyorsunuz..telefonun amacı biriyle konuşmaktır..başka bir boku yoktur..ama biz işin içine başka şeyler takıyoruz..bu yüzden böyle oluyo..sizler en iyisini yapıyorsunuz...tebrikler..

bahri_28

Üye
vallaha beyler ben memnunum neden derseniz 6600 her türlü programı kaldıran sistemli bi telefon ve ben sistemini çalışmasını beğeniyorum iphone var ama 6600 ı daha çok kullanıyorum renkler ve zevkler tartışılmaz diyorum soranlara :)

conendrum

conendrum

Üye
hiç kimse artık 6600 tercih etmiyor hele 3g çıkınca kimsede kalmaz 6600 ı olan; bende kullandım konu boşuna tartışma yaratıyor

Hellboy®

Hellboy®

Üye
ona küfür edip rahatlıyorum diyen arkadaslarım var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt