Neden hala 6600 tercih ediyoruz dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
willrock

willrock

Üye
Siemen Sx1 ve nokia 6600 ikiside bir efsane ama Sx1 görünüş olsn,tuş dizanyn olsn harika. 6600 da kendinde özellikli mp3 çaları bile yok üstelik takoz gibi. Çöpçünün elinde bile 6600 :)

ilo53

ilo53

Üye
6600 tercıh etmıyom 6630 u tercıh edebılırım 6600 bazı programları kaldırmıyo ama 6630 kaldırıyo cogu programı cok super

alpberk

Üye
Arkadaşlar ben 6600 kullanıyorum sanki ccep bilgisayarı gibii

mustafa74400

Üye
Kardeş ben 6600 kullanıyorum gayet gzel ister 4 yıl olsun ister 5 yıl. Ne varki bunda yeter ki bozulmasınnnnnnnnnnnn değil mi kankalar

kaan0

kaan0

Üye
0 bulsam n73 e değişirim 6600 ı

europaplus

Üye
valla 2006 da ukraynada tanıştım 6600 la 1.5 yıl kullandım ekran gitti 40 tl istediler yaptırmadım.imkanlarım çok ii olmasına ragmen gittim yine 6600 aldm ikinci el 50tl(edirne'de)

Cih@t

Üye
Şimdi n70 kullanıyorum
eğer n70 almasaydım 6600 alacaktım
efsane telefon.. her yönüyle beğeniyorum.. kabalığı benim için önemli değil..
ucuz düşerse alacam bi 6600 dursun evde lazım olur bir gün :)

kaan0

kaan0

Üye
6600 ın gece modu dehşet zifiri karanlığı nasıl aydınlatıyo... benim n81 de bile o kadar değil ..

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
zaaa:D

karizma2406

Üye
Harbiden abi 4 senedir 6600 kullanıyorum çok süper telefen pc gibi daha hiç telefon almayı düşünmüyorum süper bir telefon..

karacabey19

Üye
walla ben 2. tel olarak yeni aldım çok memnunum fiyata göre çok uygun:D

c.özgür

Üye
güzel ve iyi olduğundan 6600 seçiyorum

x_MuSTaFa_x

Üye
bayanları bilmiyorum ama delikanlı adam cep telefon değiştirmez. :)
6600 bence halla da tutulan bir telefon. bilse bozuk değil, sürekli alınır bir teelfondur. çok eski olmasına rağmen şimdi ki tlefonlar içinde yer alıyor özelik bakımndan. birtek kaba bir görüntüsü var diyorsunuz ama bence kabalık değil. bütün çin malları kaba...
kaba diyenler sadece eski bir telefon olduğu için soğuk bakiyor 6600 a...
telefoncu dğeilim şimdiki piyasada 6600 30 liraya bile gitmiyor. bana fiyat verseelr 100 e bile vermem :( ben de ikinci el oalrak aldim 6600 ı. ve tam 16 ay geçti.

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Kaliteli olduğu için herkes 6600 kullanıyor...
Bende kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım ve bu telefon bana yetiyor öyle lüks telefonlarını hiç sevmiyorum...
6600 bir telefon efsanesidir...:D

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
ben buğün 6600 ımı sattım hiç kullanamadım çünkü hep hata hep hata bide yavaş olduğu için sattım

Topal Sinek

Topal Sinek

Üye
ya ılk cıktıgında ne kadar pahalıydı telefon ya ve herkeste hastasıydı onun ama suan mp3 dahi calmıyor :)

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
mp3 program yüklersen açıyo

taner38

taner38

Üye
bende insanlar bazen isteklerinde vazgecemea ondandır

serdqr

Üye
herhalde ucuz oldugu içindir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt