Neden hala 6600 tercih ediyoruz dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cezacoskun

Üye
valla 6600 ın yeri baska kardes neden dicek sin onun her türlü özelligi var bence kamera ve ses sorunu dısında diger telefonlara tema pro oyun bulmak cok zor ama 6600 felaket sakılde oyun tema ve pro var.. bi duyurumda symbian bence 6600 üzerine kuruldu

GRafix

GRafix

Üye

oguziverson

oguziverson

Üye
bence süper bir telefon n 73 kıyaslana bilir cogu özelligi aynı ben ce nokia nın en yakışıklısı okeyyyyyyyyyy
hangi özellikleri aynı bana sölermisin eğer aynı derken kamerası var müzik ve video oynatıo diceksen ve symbian işletim sistemi var diceksen sn tellerden anlamıosun

ziyaacat

Üye
6600 bence dunyanın en ıyı telefonlarından bırı su an 50 40 satılıyor benım durumolsacı el pıyasadakılerın cogunu toplardım sevdıklerıme de verırdım bazıları akılsızlık yapıp satıyor teknolojı harıkası telefon 6600 yenı devrı telefon ıse n 95 gırrı modelı cunku hafıza kartı takma yerıde var ama tek uzucu yanı yahudı malı olması

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Kullanılan programları kaldırma kapasitesi oldukça yüksek ve geliştirilmeye açık bir telefon olduğundan dolayı tabiki muhteşem telefon

gencay713

gencay713

Üye
ayni bil oyun selam

safakk

safakk

Üye
6600 TELEFONLARIMIZ 4 YILLIK TELEFON OLMASINA RAĞMEN NEDEN HALA İNADINA 6600 DİYORUZ SİZCE? CEVAPLARI BEKLİYORUM:oke:
çünki 50 ytl ye vga kamera ve symbian ı hiç bir yerde bulamazsında o nedenle yani e250 dahi çok kesemedi 6600 ın önünü kısaca ucuz olsun hemen hemen orta düzeye yakın olsun diyenlerin seçimi 6600:)

ivandivandakor

Üye
ben magnum dondurmaya benzedigi için 6600 seviyorum bide çogu N serisi telefondan daha iyi bütün sis ve jar oyunlar tam ekran ve sorunsuz çalıştırıyoren kral telefon 6600

oguziverson

oguziverson

Üye
ben magnum dondurmaya benzedigi için 6600 seviyorum bide çogu N serisi telefondan daha iyi bütün sis ve jar oyunlar tam ekran ve sorunsuz çalıştırıyoren kral telefon 6600
senin n-serisi tellerle ilgili hiç bir bilgin yoq:haha: bnim neredeyse bütün n serisi teller elime geçti bn daha oyunları veya proları yarım ekran çalıştıran bi modele rastlamadım:)
6600 n serisi teller yanında solda "0".oyundan bahsetmişken n gage oyunlarını n serisi telde oyna ondan sonra gel konuş bnim tel bütün jarları ve sisleri çalıştırıo diye

qares.91

Üye
6600 guzel ama artık modası gectı pc gibi telefo ama radyo yok program sorunu var hafiza kartı cok buyuk yıpranma zamanı kısa hemen yıpranıyo kulaklıkları eskı guzel durmuyo insanın elınde onun ıcın benım telefonum lg u400cok super...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bence e250 den güzel bir telefon.ç

FATİH_58

FATİH_58

Üye
abi ben 6600 dan cok memnunum kral telefon ancak n73 almayı düsünüyom

iboşahin

Üye
bence en ii telefon 6600 km ne derse desin şimdik e250 ye program atalım taşıyacakmı deneyin formatla kurtulr en ii telefon6600 kim

PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
6600 ı maçlarda hakeme atmak için kullanıyolar :D puhaha

zahid12

zahid12

Üye
symbian olduğu için

alikelek

Üye
internete bağlanıyo n serisi 1kerebalan 2.ye hata veriyo bende 1gblık hafıza kartı takılı 120 java yüklu 42 sis oyun 24 paytoon programı 27 sis uzantılı pro bana mısın demıyo çalışıyo

Xenium

Üye
symbian olduğu için tabiki Nokianın çoğu modeli java tabanlı ( Nseries vb. hariç ) ve java tabanlı bi telefona çok fazla program bulunmuyo oyunları kaliteli oyunlar olmuyo temaları güzel olmuyo yavas çalışıyo vb.......

POWER

POWER

Üye
6600 a hemen hemen her oyun program yüklenebiliyor :)

hasisa

hasisa

Üye
valla herşeyi yapıyo bu telefon pc gibi sanki 3 yıldır bunu kullanıyorum yeni telefon alırsam bile bunu hala kullanacam

aynen öyle pc gibi maşallah yükle yükleyebildiğin kadar kolay kolay sorun çıkarmıyor 2004 den beri kullanıyorum memnunum baba bir tel çıkmadanda değiştirmeyi düşünmüyorum

( BABA )
yok yok olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt