Neden Düşük Işıkta Lumia925

• 8 Ekim 2013
  • 1167 Okunma
  • 38 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Microsoft Lumia925'in düşük ışık kamera performansına vurgu yapmak için yeni bir reklam videosu yayınladı. izleyelim

Yazan: papakudioflu
    Invoke bunu beğendi.
  2. müthiş :ohannes:

3. Yani Nokia demiş ki; siz eziksiniz benim gibi fotoğraf çekemezsiniz karanlıkta :D

4. sözde 925 global cihazdı, ne oldu Amerikalılar çok mu sevdi alüminyum gövdeyi :)
    ---
    ayrıca karşılaştırma yapılmamış çok basit reklam olmuş daha iyisini yapsabilirsin microsoft :D

5. Diğer telefonların isimlerini kullanmayı iyi biliyor Nokia ama sadece kamera konusunda yapıyor bunu. Diğer yönlerde iPhone ile yarışamaz bile.

6. bu video geçen yıl 920 den çekilmemişdi :o

7. bu dediğin çok kişisel ve öznel bir düşünce. I Phone ile yarışamaz bile dediğine katılmıyorum.

8. Aynen iOs ve WP hız bakımından eşit derece MediaMarkt'da kullandığım zaman anladım bunu birde normal kullanma şansım olsa. HTC 8X çok iyi özellikle bir de L720'yi kullanma fırsatım oldu.

9. Oyun konusunda WP yanından geçemez

10. yanından geçemezin daha ilersi hatta :D geçmeye bile cesaret edemez

Pikkaccu bunu beğendi.
  11. WP Genel'de çok tehlikeli hareketler yapıyoruz ama neyse :D

12. hehehe bir iki sene sonra işler ms lehine dönünce buradaki laf atanların çoğu wp'ye geçicek zamanımı android'de boşa zaman harcamışız denecek :D meyve veren ağaç taşlanır ;)

13. WP mi ? asla. Nokia'dan yediğim kazıktan sonra başka sistem kalmasa da WP'ye geçmem

14. herkes mağdur olmuş olabilir. Büyük lokma ye büyük konuşma demişler

15. 1300 liraya aldığım telefonu 500 liraya satamıyorum dahası var mı ?

16. cihaz nedir

17. 808

18. Ben 1650 liraya aldığım lumia 920 yi yalvar yakar 550 tl ye sattim tanidik telefoncuya adam 2 haftadir vitrinde 700 liraya satamadi eger wp li bir telefon alacaksanız kesinlikle satmayı unutun ya pestilini cikarina kadar kullanın yada birine hediye verin :)

19. Yav artık bırakalım şu şunu geçemez şu şunu şey yapamaz gelin haberlere bakın otür yorumlarınızı kendinize saklayın
    ---
    Lumia 920 gibi bir telefonum var neden satim :)

20. Neden satayim derken bunun 101 turlu hali var :)

Yüklüyor...
21/11/2018 - 15:15