Haber Neden Düşük Işıkta Lumia925

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Neden Düşük Işıkta Lumia925

Microsoft Lumia925'in düşük ışık kamera performansına vurgu yapmak için yeni bir reklam videosu yayınladı. izleyelim

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Invoke

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
müthiş :ohannes:

0MG90

0MG90

Üye
Yani Nokia demiş ki; siz eziksiniz benim gibi fotoğraf çekemezsiniz karanlıkta :D

PureFood

PureFood

Üye
sözde 925 global cihazdı, ne oldu Amerikalılar çok mu sevdi alüminyum gövdeyi :)ayrıca karşılaştırma yapılmamış çok basit reklam olmuş daha iyisini yapsabilirsin microsoft :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Diğer telefonların isimlerini kullanmayı iyi biliyor Nokia ama sadece kamera konusunda yapıyor bunu. Diğer yönlerde iPhone ile yarışamaz bile.

katil_197

katil_197

Üye
bu video geçen yıl 920 den çekilmemişdi :o

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Diğer telefonların isimlerini kullanmayı iyi biliyor Nokia ama sadece kamera konusunda yapıyor bunu. Diğer yönlerde iPhone ile yarışamaz bile.
bu dediğin çok kişisel ve öznel bir düşünce. I Phone ile yarışamaz bile dediğine katılmıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
bu dediğin çok kişisel ve öznel bir düşünce. I Phone ile yarışamaz bile dediğine katılmıyorum.

Aynen iOs ve WP hız bakımından eşit derece MediaMarkt'da kullandığım zaman anladım bunu birde normal kullanma şansım olsa. HTC 8X çok iyi özellikle bir de L720'yi kullanma fırsatım oldu.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Aynen iOs ve WP hız bakımından eşit derece MediaMarkt'da kullandığım zaman anladım bunu birde normal kullanma şansım olsa. HTC 8X çok iyi özellikle bir de L720'yi kullanma fırsatım oldu.
Oyun konusunda WP yanından geçemez

PureFood

PureFood

Üye
hehehe bir iki sene sonra işler ms lehine dönünce buradaki laf atanların çoğu wp'ye geçicek zamanımı android'de boşa zaman harcamışız denecek :D meyve veren ağaç taşlanır ;)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
hehehe bir iki sene sonra işler ms lehine dönünce buradaki laf atanların çoğu wp'ye geçicek zamanımı android'de boşa zaman harcamışız denecek :D meyve veren ağaç taşlanır ;)
WP mi ? asla. Nokia'dan yediğim kazıktan sonra başka sistem kalmasa da WP'ye geçmem

PureFood

PureFood

Üye
herkes mağdur olmuş olabilir. Büyük lokma ye büyük konuşma demişler

blackss

Üye
Ben 1650 liraya aldığım lumia 920 yi yalvar yakar 550 tl ye sattim tanidik telefoncuya adam 2 haftadir vitrinde 700 liraya satamadi eger wp li bir telefon alacaksanız kesinlikle satmayı unutun ya pestilini cikarina kadar kullanın yada birine hediye verin :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Yav artık bırakalım şu şunu geçemez şu şunu şey yapamaz gelin haberlere bakın otür yorumlarınızı kendinize saklayınLumia 920 gibi bir telefonum var neden satim :)

blackss

Üye
Neden satayim derken bunun 101 turlu hali var :)

Üst Alt