Haber Neden Düşük Işıkta Lumia925

Sponsorlu Bağlantılar

q0nzalez

q0nzalez

Üye
forumda bazı konularda daha gördüm ilk zamanlar wp için tutmaz diyenler şimdi nolduda farkında olmadan onu androidle bi kıyasa üstünlük yarışına sokmaya başladı? :D artık sizde farkına varın :) wp çok iyi geliyor. sdece telefondan anlayanlar wpye şimdiden geçiyor zaten. ama anlamayanlar ise şunu biliyorlar;
- kamerası 13mp
- 2gb ram var telefonda :D
ama bilmiyolarki zaten 2 gb ram bile biyerden sonra zorlanıyo sistemi kaldırırken oda bi süre sonra yemiyo :D kasıntılar başlıyo uygulama yükledikçe :D bence wpyi kendinizce ezecek iseniz. hiç kıyaslamayın ve akışına bırakıp hayatınıza devam edin (sadece bi öneri buda :)) :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kamuraN021 ve PureFood

4MaGuS

4MaGuS

Üye
şöyle bir kaç saatim geçti s4 le bir kaç bilgi paylaşayım telfonla aynı şeyleri yaptık yani denme yapıyoruz bir ara telefonun her programını kapatıp ram miktarına baktık tabi bende L920 de öyle bir program yok şuanlık S4 800mb rem yiyor boş halde dedik bu ne ya bu kadar diye bir kaç ayarına baktık bir şeyleri kısıtladık 600mb falan indi daha sonra bir kaç programa girince bir kaç sorun oldu telefonu çıkartıp pilinide beklettik biraz tekrar telefonu açtık telefonun sahine sordum arada kasmasa bile rem şişiyor böyle yapıyom düzeliyor dedi şaşırdım

q0nzalez

q0nzalez

Üye
şöyle bir kaç saatim geçti s4 le bir kaç bilgi paylaşayım telfonla aynı şeyleri yaptık yani denme yapıyoruz bir ara telefonun her programını kapatıp ram miktarına baktık tabi bende L920 de öyle bir program yok şuanlık S4 800mb rem yiyor boş halde dedik bu ne ya bu kadar diye bir kaç ayarına baktık bir şeyleri kısıtladık 600mb falan indi daha sonra bir kaç programa girince bir kaç sorun oldu telefonu çıkartıp pilinide beklettik biraz tekrar telefonu açtık telefonun sahine sordum arada kasmasa bile rem şişiyor böyle yapıyom düzeliyor dedi şaşırdım
:D araba hararet yapınca dinlendirirsin ya buda onun gibi :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
fanboylar çok arttı nedense son zamanlarda.kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş diye bir söz var bilirmisiniz .doğru söylemişler .peki bu fanlara soruyorum ne işiniz var burada? Lumialar dikkatinizi mi çekti ? -de siz wp genel de dolaşıyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve kamuraN021
braayn

braayn

Üye
arkadaşlar herkes her mobil sistemi sevmek durumunda değil mobil platformda IOS'larda olacak,ANDROİD'lerde olacak ve WP'lerde olacak .Sadece sisteme takılmayın.Sistem sonrası desteği unutmayın bunu şuanda en iyi yapan IOS Ve WP var ki MS gibi bir dev arkamızda artık sırtımızı dayadık bekliyoruz.Pek taraf tutmam ama beni ve burdak bir çok arkadaşımın isteklerini WP Karşılıyor daha iyi olacak önü açık bir sistem.Görende bütün Androidçiler evinde ubuntu kullanıyor ve Ios'cularda Macos bir çoğumuzda xp,Win 7 veya Win 8 var.
Arz ederim...

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve kamuraN021
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
arkadaşlar herkes her mobil sistemi sevmek durumunda değil mobil platformda IOS'larda olacak,ANDROİD'lerde olacak ve WP'lerde olacak .Sadece sisteme takılmayın.Sistem sonrası desteği unutmayın bunu şuanda en iyi yapan IOS Ve WP var ki MS gibi bir dev arkamızda artık sırtımızı dayadık bekliyoruz.Pek taraf tutmam ama beni ve burdak bir çok arkadaşımın isteklerini WP Karşılıyor daha iyi olacak önü açık bir sistem.Görende bütün Androidçiler evinde ubuntu kullanıyor ve Ios'cularda Macos bir çoğumuzda xp,Win 7 veya Win 8 var.
Arz ederim...

dünyada %91 Windows kullanılıyor :) %97 turkiyede :D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
WP mi ? asla. Nokia'dan yediğim kazıktan sonra başka sistem kalmasa da WP'ye geçmem
başka sistem kalmazsa sende 3310 kullanırsın yinebenim anlamadığım şey google androidi 2006 yılından beri geliştiriyor tüm dünyaya yayıyor. ancak microsoft windows mobile'dan sonra sistemi adıyla ve şekliyle değiştirerek windows phone yaptı daha yeni. insanlar nasıl oluyorda bu kadar hızlı gelişmesini bekliyorlar. bu karşılaştırmaları yapmak için çok erken bekleyin görün bakalım 2 yada 3 yıl sonra bu sistem ne hale geliyor. Tutturmuşlar yok androidi oyunda geçemez, ios'u uygulamada geçemez diye sanki bu sistemler yüzbinlerce uygulaması hazır halde geliştirildi. Yorum yaparken bu konulara biraz dikkat edin

q0nzalez

q0nzalez

Üye
bunlar hep kullanmadan yorum yapanlar. Android nedir ya. O kadar hantal bi sistem kotunun iyisi durumunda kullanıldı şu zamana kadar. Bence ikisinide Kullananlar gelsin yorum atsın bilmeden atıp tutulcaksa ne biyere varılabilir konu hakkında nede bunun boş muhabbetten başka bi getirisi olmz bana kalırsa :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
istatistik arkadaşım :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
kardeşim araştır googleunda ? Hayır yalan dedim sanki trde mac kullanan 2 kişi gördüm ben ?

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ben o istatistiği pc için dedim anlayıp konus kardeşim

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: süper olmuş :ohannes:

Mia Alfanso

Mia Alfanso