NDrive v11.0.06 Türkçe En son Sürüm + Türkiye haritası + Tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

lewent2020

lewent2020

Üye
Doğrudur,offline olarak çalışır yani internet istemez

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
oha çok iyi teşekkürler indiricem akşam eve gelince

maytel

maytel

Üye
Arkadaşlar bende one x var 4.2.2 güncellemesinden sonra daha çalışmadı sorun ne olabilir acaba. Her şeyi sildim tekrar kurdum ama sonuç aynı

myilmaz5

Üye
nerde hani indirme yeri yaf

hc_musty

Üye
Arkadaşlar bende gmd var acilmiyor.tiklayinca beyaz ekranda kaliyor

devilmyrc

Üye
selam arkadaslar S3 4.3 güncellemesinden sonra ndrive 10 ve ndrive 11 arkadasımızın paylaştığı navigasyonu yüklediğim halde çalışmıyor yardım ederseniz sevinirim ekran çalıştırdığımda ndrive10 da siyah kalıyor ndrive11 de beyaz kalıyor. teşşekkürler

coskunyp

Üye
beyaz ekran sorunu bndede var prog açtığım zaman beyaz ekranda kalıyor ve donuyor cihaz s3 xxugmk6 4.3yokmu beyaz ekranın bi çözümü 11.4.0.6 kurdum onu açıyor fakat haritaları aktifleştiremiyorum lisanstan dolayı s3 4.3 xxugmk6yk mu bunun çözümü

reskar

reskar

Üye
One x 4.2.2 çalışmıyor. Arkadaşların dediği gibi beyaz ekran sorunu.

coskunyp

Üye
beyaz ekranın çözümü yok sanırmbeyaz ekran çözümü yokmudur arkadaşlar 11.4.0.6 yükledim ondada haritalar kilitli:S

saim20

Üye
ELİNE KOLUNA SAGLIK SÜPER PAYLASIM AMA BİDE HARİTA YENİ SÜRÜM OLSA TADINDAN YENMEZDİ.YENİ SÜRÜMÜNÜ BEKLİYORUM TSKLER.

agun35

Üye
İndirme linki virüslü dikkat edin

HawkBaba

Üye
datafilehost ekler misin

eraybabapro

Üye
Kardesim aciyorum beyaz ekran kaliyor

RUKO

RUKO

Üye
Teşekkürler

skorpion78

Üye
s3 güncelleme sonrası calısmıyor.Bide harita 2012 yazıyor.igo 9 daha mantıklı bence.Yinede emegi gecenlere tesekkürler

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
Sabit konu ancak çalışmıyor s4'de de siyah ekranda kalıyor baya bekledim ancak değişen bir şey olmadı. Android sürümü 4.4.2

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Teşekkürler

ulturawiyole

ulturawiyole

Üye
S4 mini açılınca beyaz ekranda bekliyor

Üst Alt