NDrive v11.0.06 Türkçe En son Sürüm + Türkiye haritası + Tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

ersinaksor

Üye
10 numara prog. Uzun zamandır kullanıyorum . S3 te sorunsuz calisiyo . Root lu bnm tel bu arada . Turkce seçeneği de var prog. da . Tek sıkıntı güncel harita bulamadım . Taaa 2010

talhacatalbas

Üye
ben manisa demircideyim ankara gösteriyor

stormlee

Üye
berbat bir program. 50 defa döndürdü. başkent sitesini bulamadı denizlide

odilmen

Üye
yaklaşık 1 saattir konum arıyor bulabilecek gibi değil

egg155

Üye
general mobile discovery cep telefonunda ndrive 11 çalışmıyor sizlerle paylaşayım dedim

darkhelpme

darkhelpme

Üye
general mobile discovery cep telefonunda ndrive 11 çalışmıyor sizlerle paylaşayım dedim

dikkat ettiysen bir önceki sayfada bende yazmıştım fakat bu telefonda ndrive bir türlü çalıştıramadım..şuan telefonumda navitel route66 ve sygic var hepside iyi navigasyonlar ndrive yi aratmıyor :D

H.SAHİN

H.SAHİN

Üye
Sygic konum bulmada daha hizli

eleventino

Üye
teşekürler dostum gibi gelecek inşallah

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
İnterneti kapatmakta ne demek yahu ben her kullanacağımda interneti kapatacaksam hiç kullanmaması daha iyi bence.

klax77

Üye
umarım calısır.

eyubefe

eyubefe

Üye
Link eklendi indirebilirsiniz arkdaşlar telefonumda denedim sorunsuz kullanıyorum indirip kullananlardan teşekkür bekliyorum. yeni paylaşımlar gelecek
sağolasın kardeşim

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271
esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler

priv.boy

priv.boy

Üye
teşekkürler.

draligus

draligus

Üye
kangb

kangb

Üye
:heyo::alkis

NASIL YÜKLENİR?
1 - NDrive herhangi bir önceki sürümü kaldırın.
2 - hafıza kartı tüm NDrive klasörü silin.
3 - apk dosya yükleyin.
4 - Şimdi programı açın ve wi-fi (tercihen), MB dosyaları (sesler ve uyarılar da dahil olmak üzere) YÜKLEMELERİ YAPIN YAKLAŞIK 41 MB.
5 - dosyanın içindeki haritayı hafiza kartındaki ndrive klasörünün maps dosyasına kopyalayın ve programa girin hayırlı uğurlu olsun=)

İndirme linki:

Dikkat!!!!
Navigasyonu kullanırken internet bağlantınızı kapatın aksi takdirde kullanamazsınız ve uygulamadan atar.
cok tesekkur ederim isime yaradı

gezegen5271

Üye
adamlar 2 binliraya tel satıyolar.bi navigasyon yok..uydurma navigasyonlarla uğraş durr.nerden aldıysam samsung lanetini.lumai ve symbian telerdenavigasyon mükemmel.şimdi 2 tel taşı.navigasyon için nokia n8. taşıyom .sadece navigasyon içinn.samsunga duyurulur.şu navigasyon olayını çözssünn.

Adwera5898

Üye
Halllettim sorunu teşekkürler herşeyi ile çalışıyor. Fırın kuyumcu hırdavat vs vs hepsini gösteriyor.

Sorun Bilgisayarda Maps klasörü gözükmüyordu. Tesadüf eseri telefonun içerisinde gördüm teoefona kopyalayıp ordan maps klasörüne kopyaladım tşkler.

_Son_

_Son_

Üye
paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım...

lewent2020

lewent2020

Üye
S4 te çalışmadı beyaz ekranda kalıyor.Varmı bi çaresi???

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hocam şimdi bu uygulama, internetsiz, türkçe bir şekilde navigasyon görevini mi yapıyor ?

Üst Alt