NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

xon

xon

Üye
n8 de ensonbu kurulmadı günceleme hatası verdi nadir pips_s60_1_6_ss.sis bu kurulmadı günceleme hatası verdi nadir harita kırık çalışıyor.

anvelo

Üye
tesekkurler elınıze saglık. bunun ımzalı versıyonu ne zamn cıkar bır bılgınız var mı?

byesho

byesho

Üye
Nadir hocam ellerinize saglik. kurdum ama ses hic gelmiyor. turkce seside indirdim voice klasorunun icine attim ama ses yok

yasinacar

Üye
Linkler kırık

maktama

maktama

Üye
Nadir hocam ellerinize saglik. kurdum ama ses hic gelmiyor. turkce seside indirdim voice klasorunun icine attim ama ses yok

ben arkadaşın 5800 xm'ine kurdum, sorun yok. Ses de var görüntü de(teleatlas haritasını yüklemiştim, bir de başarsoftu deniyeceğim, o daha iyi bildiğim kadarıyla). Yüklemeden önce eski ndrive'ı telefonunuzdan kaldırın ve telefondaki ndrive klasörünü silin. Sonra yeni ndrive klasörünü kopyalayın ve telefonda kurulumu yapın.

haqqus

haqqus

Üye
Eline koluna saglık kurdum Cfw de sorunsuz calısıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar..

posedon1980

Üye
kardeş linkler ölmüş...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir tek hotfile linki silinmiş onu kaldırdım diğerleri sağlam..

maktama

maktama

Üye
Bir link de benden olsun.Mediafire linki. Başarsoft 2010/08 haritası ve tükçe ses dosyası eklenmiş Ndrive.Kendi depomdan bie link, onun için kolay kolay silinmeyecektir.

erkanksdmr

Üye
pips_s60_1_6_ss.sis güncelleştirme hatası veriyor nokia c6-01 nasıl çözebilirm

farukkay@

Üye
selam nadir ustam imzalayın demek ne yapmak ben daha yeni bi n8 kullanıcısıyım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
programı sizin telefona kurulabilir hale getirme işi kısacası ilk sayfada bununla ilgili not yazmıştım..

farukkay@

Üye
[ı][sıze=3]programı sizin telefona kurulabilir hale getirme işi kısacası ilk sayfada bununla ilgili not yazmıştım..[/sıze][/ı]

peki ustam ben baktım buraya opda kapanmıs mı çince yazı çıkıyo baska bir yöntem var mı
yardımların içinde şimdiden teşekkür ederim..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
forumda ara opda kapanmadı yeni yöntem diye vardı..

yermiha

yermiha

Üye
pips ncelleme hatası veriyor sertifikalandırdımyine aynı hata bilgisi olan arkadaş varmı cevap yazarsa sevinirim

esatgelmedi

Üye
harita linki kırık ilgilenirsen sevinirim

farukkay@

Üye
nadir ustam bunun daha kolay bi yöntemi yok mu yaww imzalama işinin

sülocangfb

sülocangfb

Üye
önce program için çok teşekkür ederim çok iyi bi gps emeğinize sağlıkk.. yalnız her girdiğimde 0,2tl gidiyor bunu nasıl kapatabilirim yardımcı olursanız sevinirim:hmmm

Üst Alt