NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

toolss

toolss

Üye
türkçe mi bu?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni Türkiye haritası linki eklenmiştir..

*hido*

Üye
haritanın yeni versiyonu mu çıktı? yoksa link mi yenilendi?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni versiyonu..

maximert

Üye
Elinize Emeğinize Sağlık

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Ben yükledim ama programda bir sorun var sanırım. Program başta açılıyor gibi oluyor fakat sonra birden kapanıyor. Sorunu çözebilmiş değilim. Benim cihaz zaten hackli. İmzalı imzasız farketmez yüklüyorum. Sanırım uygulama imzasız olduğu için hatalı?

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Sorunu yine kendim çözdüm. Cihazınızda programın eski sürümü varsa mutlaka kaldırın.(karttaki NDrive klasörü de dahil) Aksi halde programdan atıyor. Daha sonra kurduğunuzda sorunsuz şekilde kulllanabiliyorsunuz.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bak bu iyi oldu bende eşimin telefonuna kurdum bir türlü açamamıştım,bilgi için teşekkürler..

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Önemli değil :) Faydamız olduysa ne muıtlu. Bu arada hangi telefona kurmuştun?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5230..

ergenekon61

Üye
Bu programı haritasının boyutu yeni harita çıktıkça neden düşüyor acaba, sıkıştıma yöntemini mi geliştiriyorlar yoksa detaylardan mı çalıyorlar? Bu gün Kadıköy de Bahariye caddesini bulamadı yav ayaklarıma kara sular indi bulana kadar, meğer 6 yolla bitişik Kadıköyün en kalabalık caddelerinden biriymiş ama bulamadı işte.

Paylaşım için teşekkürler:)

--------------- Ekleme ---------------

E72 de yükledim çalıştırdım ama internete bağlanmak istiyor bağlanınca da 37 mb güncelleme indirmek istiyor. 37 mb güncelleme olmazki, cracksiz sürümünü indirmeye çalışıyor anlaşıln. Bilinen bir çözümü var mı bu sorunun?

zeyunal

zeyunal

Üye
merhabalar, dün öglen saatlarinde NDrive 10 için Başarsoft un yeni güncellenen haritası 2010.08 haritası yayınlanmıştır. Yalnız ben bu haritayı bir türlü indiremedim. indirip bizlerle paylaşabilen olursa cok seviniriz.
Kolay gelsin. iyi çalışmalar.

------------------------

Buldum. :) Teşekkürler.

vedath

Üye
Bize de bize de biz de yok miiiii??? :)
nerden buldunuz payalşın biz de sevinelim :)

o'azis

Üye
dil türkçe değil ustalar?

vedath

Üye
eyvallah kardeşim ellerin dert görmesin

o'azis

Üye
zeyunal teşekkür ediyorum

beyazarslan

Üye
Arkadaşlar birisi bu imzalama olayını anlatabilirmi resimli olarak ya da anlatılmış bir yer varsa link falan verin lütfen. sertifika hatası veriyor bende

Üst Alt