N97 RM-505 v22.0.110 HACK+PROFESYONEL MODİFİYE FİNAL SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

GENEL MODİFİYE HAKKINDAKİ DÜŞÜNCENİZ NEDİR ?

• Güzel Modifiye

Kullanılan: 50 46.7%
  • Süper Ötesi :)

Kullanılan: 29 27.1%
  • Fena Değil

Kullanılan: 37 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    107
Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Müzik Quran dosyalarının müzikçalara gelmemesi için bir yöntem var oda şu:
X-Plore dosyasını aç.Quran dosyalarını bul ve bu dosyaları tek tek gizli hale getir.

bu yazılımda zaten müzik çalar e/music klasörünü tek tarıyor ama galerinin resimleri tek klasörü taramasını henüz yapamadım ilerde oda olur inş...:oke:

nokia3230

Üye
teşekkürler.upload çalışmıyor bende hotfile eklersen güzel olur.simdiden teşekkürler

parlamentt

parlamentt

Üye
usta sana bi sorun bildireyim belki sen bilirsin cözümü n97 kullanıyorum v21.0.045 firmware yı yukledıkten sonra sag höparlörden ses gelmıyor ne yaptımsa duzelmedi yazılımsal bi sorun herhangı bı darbe almadı tel. jafbox la flash attır duzelır dedıler jafbox yazılımı attırdım ama duzelmedı herseyı yaptım olmadı tek höparlör calısıyo ses cok az cıkıyo neredeyse duyulmuyo bana önerebilecegin bi çözüm varmı.... simdiden tsk ederimmm...

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
usta sana bi sorun bildireyim belki sen bilirsin cözümü n97 kullanıyorum v21.0.045 firmware yı yukledıkten sonra sag höparlörden ses gelmıyor ne yaptımsa duzelmedi yazılımsal bi sorun herhangı bı darbe almadı tel. jafbox la flash attır duzelır dedıler jafbox yazılımı attırdım ama duzelmedı herseyı yaptım olmadı tek höparlör calısıyo ses cok az cıkıyo neredeyse duyulmuyo bana önerebilecegin bi çözüm varmı.... simdiden tsk ederimmm...

kardeş versiyon 22.0.110 çıktı şuanda bu kullanılıyor bu versiyonu yüklemeyi denesen ?

teşekkürler.upload çalışmıyor bende hotfile eklersen güzel olur.simdiden teşekkürler

linkler çalışıyor kardeş ?

SLASH

SLASH

Üye
Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Size bir sorum olacak.

Telefonumu sizin konunuza göre hack yapacağım. Ancak ne kadar uğraştıysam OPDA sitesinden Sign yapmak için ve "k e y" ve cer dosyalarını indiremedim. Sis uygulamalarını OPDA sitesi üzerinden sign yapabiliyorum.

Telefonu hack ile modifiye yaptıktan sonra sertifika ile uğraşmaya gerek kalmayacak sanırım. Ama sizin konunuzda otomatik sertifikalandırma ile ilgili bir yazı göremedim. Yani hack işlemi sırasında IMEI numarasına göre verilen "k e y" ve cer dosyalarına ihtiyacım olacak mı?

Şimdiden teşekkürler.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Size bir sorum olacak.

Telefonumu sizin konunuza göre hack yapacağım. Ancak ne kadar uğraştıysam OPDA sitesinden Sign yapmak için ve "k e y" ve cer dosyalarını indiremedim. Sis uygulamalarını OPDA sitesi üzerinden sign yapabiliyorum.

Telefonu hack ile modifiye yaptıktan sonra sertifika ile uğraşmaya gerek kalmayacak sanırım. Ama sizin konunuzda otomatik sertifikalandırma ile ilgili bir yazı göremedim. Yani hack işlemi sırasında IMEI numarasına göre verilen "k e y" ve cer dosyalarına ihtiyacım olacak mı?

Şimdiden teşekkürler.

HACK İŞLEMİNİN OLMAZSA OLMAZI ROMPATCHERPLUS YAMALARI VE SEÇTİĞİNİZ YAMALARIN TELEFON AÇILIŞINDA OTOMATİK AKTİF OLMA MODU İLE EKLENMİŞTİR bu modifiyeyi yükledikten sonra uygulamalar bölümünde bulunan rompatcher uygulamasına girip gelen ekrana ok deyin ve install server diye bir seçenek var üzerine çift tıklayın işareti yeşil olsun ve programlarınızı yükleyebilirsiniz opda dan sertifika alıp programları sertifika yapmaya gerek yok:oke:

SLASH

SLASH

Üye
HACK İŞLEMİNİN OLMAZSA OLMAZI ROMPATCHERPLUS YAMALARI VE SEÇTİĞİNİZ YAMALARIN TELEFON AÇILIŞINDA OTOMATİK AKTİF OLMA MODU İLE EKLENMİŞTİR bu modifiyeyi yükledikten sonra uygulamalar bölümünde bulunan rompatcher uygulamasına girip gelen ekrana ok deyin ve install server diye bir seçenek var üzerine çift tıklayın işareti yeşil olsun ve programlarınızı yükleyebilirsiniz opda dan sertifika alıp programları sertifika yapmaya gerek yok:oke:

Açıklamanız için çok teşekkür ederim. Şimdi hack işlemine başlayacağım. :oke:

ulex54

ulex54

Üye
herşey gayet güzel görünüyor derken birşey farkettim. sözlük uygulaması ortalıkta yok. arama uygulamasından bulunabiliyor ya da kısayollara eklenebiliyor. ama kendisi yok.aynı şekil adobe reader da öyle. buna bi çözüm lütfen, teşekkürler

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
sık kullanılmayan kısayollar kaldırıldı uygulamayı widget ekranına kısayol ekleyerek kullanabilirsiniz...

ulex54

ulex54

Üye
peki. bunların dışında yazılım güncelleme uygulaması her zaman açılamamakla birlikte açıldığındada güncellemeleri arama tamamlanamıyor ve sonra tekrar deneyin tarzı bi uyarı geliyor. ve son birşey bahsettiğiniz 102072c4 klasörünü silmek istiyorum fakat erişemiyorum. farklı dosya yönetici programlarıyla da denedim. rompatcher dakiler de aktif.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
peki. bunların dışında yazılım güncelleme uygulaması her zaman açılamamakla birlikte açıldığındada güncellemeleri arama tamamlanamıyor ve sonra tekrar deneyin tarzı bi uyarı geliyor. ve son birşey bahsettiğiniz 102072c4 klasörünü silmek istiyorum fakat erişemiyorum. farklı dosya yönetici programlarıyla da denedim. rompatcher dakiler de aktif.

x-plore dosya yönetici kulan erişim sağlanır ve yazılım güncelleme sorunu bütün rompatcher li modifiyelerde olur flash attıktan sonra güncellemelerinizi yapın sonra rompatcher çalıştırın

ulex54

ulex54

Üye
x-plore yüklemiştim zaten, sistem dosyalarını göster seçeneği kapalıymış. güncelleme içinde rompatcher ı deaktif ettim oldu. teşekkürler

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın:oke:

vahset44

Üye
öncelikle çok teşekkürler. linkini verdiğiniz yerde 21.0.102_v7.0_N97 versiyonu var. 22.0.110 olduğunu söylemişsiniz. hazırladığınız dosyayı içine atınca mı versiyon 22.0.110 oluyor ? yoksa belirttiğiniz versiyonun dosyalarını mı indirmeliyiz?

xaneon

Üye
üstadım teşekkür ederim emeklerin için,bi kac kere yaptım fakat tlf orjinal haliyle kuruldu.daha önce konu anlatımını yapan arkadaşın dosyasını kurmustum olmustu,bende senn dosyanın ismini degistirip o arkadasın dosyasının ismini verdim ve oldu.ilk acılısta beyaz bi tema vardı temalara girince yesil bi tema geldi.beyaz olan daha hosuma gitti onu nerden bulabilrim??

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle çok teşekkürler. linkini verdiğiniz yerde 21.0.102_v7.0_N97 versiyonu var. 22.0.110 olduğunu söylemişsiniz. hazırladığınız dosyayı içine atınca mı versiyon 22.0.110 oluyor ? yoksa belirttiğiniz versiyonun dosyalarını mı indirmeliyiz?

kardeş indireceğin dosyalar bu konudan olacak sadece nasıl yapıldığına bakmak için diğer konuya bakacaksınız güle güle kullanın

--------------- Ekleme ---------------

üstadım teşekkür ederim emeklerin için,bi kac kere yaptım fakat tlf orjinal haliyle kuruldu.daha önce konu anlatımını yapan arkadaşın dosyasını kurmustum olmustu,bende senn dosyanın ismini degistirip o arkadasın dosyasının ismini verdim ve oldu.ilk acılısta beyaz bi tema vardı temalara girince yesil bi tema geldi.beyaz olan daha hosuma gitti onu nerden bulabilrim??

kardeş sonunda halletmişsin sorununu ama o tema elimde yok o yazılımın teması temalara girince diğeri üzerine geçiyor ve öle kalıyor değişmez o başka tema yükleyip kullanabilirsiniz

vahset44

Üye
kardeş indireceğin dosyalar bu konudan olacak sadece nasıl yapıldığına bakmak için diğer konuya bakacaksınız güle güle kullanın

--------------- Ekleme ---------------

eklediğin linklerden kabataslak baktığım kadarıyla orjinal yazılıma senin hazırladığın dosyayı ekleyip öyle flash atacağız. ilk mesajda dikkat ettim. 22.0.110 versiyonun bütün dosyalarının linkini değil sadece 10 mb bi dosya linki eklemişsin. sadece bu dosyayla olmuyo sanırım?

ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
eklediğin linklerden kabataslak baktığım kadarıyla orjinal yazılıma senin hazırladığın dosyayı ekleyip öyle flash atacağız. ilk mesajda dikkat ettim. 22.0.110 versiyonun bütün dosyalarının linkini değil sadece 10 mb bi dosya linki eklemişsin. sadece bu dosyayla olmuyo sanırım?

ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim.

kardeş benim verdiğim dosyayı diğer orjinal dosyaların içine atarak yapacaksınız
1 dosya ile flash atılmaz :)

vahset44

Üye
kardeş benim verdiğim dosyayı diğer orjinal dosyaların içine atarak yapacaksınız
1 dosya ile flash atılmaz :)

ben de öyle düşünüp 22.0.110 versiyonun bütün dosyalarını indiriyorum. 300 mb biraz uzun sürüyor. önceki sürümü boşa indirmişim. bilmeyenler için onların linkini de ilk mesaja eklesen güzel olur bence.

ilgin için tekrar teşekkürler.

Üst Alt