N95 8 gb y sürücüsü yanliş instalserver.exe dosyasi yardimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
N95 8 gb y sürücüsü yanliş instalserver.exe dosyasi yardimi
Herkeze hayirli günler arkadaşlar
problem şu dur çözümü yardimci olup bulunursa sevinirim

y sürücüsü metoduna göre instalserver.exe dosyasini atip hackledim güzel çalişiyordu sis ve sisx dosyalarida yükleniyordu telefon donup kalinca format attim böylelikle dosya bozuk hatasi verdi.format çektim telefon servisine götürdüm ama bir türlü y sürücüsündeki instalserver.exe dosyasini silemediler.
1.bu y sürücüsünü nasil silerim
2. Y sürücüsüne format nasil atarim
3. Sis ve sisx yüklemek için nasil bir işlem yapabilirim ki ***** yapila bilsin böylelikle y sürücüsüne ulaşabileyim
4.jar uzantili yükleniyor ama ondada x-plorer ve rompacher programi yazilimi yok

- - - Eklendi - - -

BU PROBLEMİ ÇÖZEN ARKADAŞLAR BANA MAİL ATIP ULAŞIRLARSA SEVİNİRİM mail: [email protected] şimdiden herşey için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

NOT: instalserver.exe DOSYASI BOZUKMUŞ Y SÜRÜCÜSÜNE ATMAMDA BÜYÜK HATA OLDU FORMAT YADA CFW YÜKLEMEKLE ÇÖZÜLMÜYOR.
BİR DEĞİŞLE Y SÜRÜCÜ METODUNU BENCE DENEMEYİN BENİM GİBİ KALA KALIRSINIZ.ÇOK RİSKLİ BİR YÖNTEM 1 AYDIR YÜKLEMEDİĞİM CFW YAPMADIĞIM İŞLEM KALMADI SABİT DEPOSU OLMAYIPTA HAFIZA KARTI OLMUŞ OLSAYDI HİÇ BÖYLE PROBLEM YAŞAMAZDIM
TEK ÇARE BİLGİSAYARDAN PROGRAM YARDIMIYLA SYS DOSYALARINA GİREBİLMEK VE DÜZENLEME YAPABİLMEK BENCE AMA BÖYLE BİRŞEY BAŞINA GELEN ARKADAŞLAR VARSA BURDA SORUNUNUZU PAYLAŞIN ÇÖZÜMÜ OLAN ARKADAŞLAR VARSADA BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM Kİ PROBLEM ORTADAN KALKSIN HERKEZDEN RİCAM BUDUR.HAYIRLI GÜNLER DİLEĞİYLE

celilcemre

celilcemre

Üye
Aynısı bende oldu. Kolay x-plore kur ayarlardan bütün sürücüleri aktif et, sonra y sürücüsüne git yamayı sil teli hackle yada format at hackle

Havvali

Havvali

Üye
Aynısı bende oldu. Kolay x-plore kur ayarlardan bütün sürücüleri aktif et, sonra y sürücüsüne git yamayı sil teli hackle yada format at hackle

Bildiğim kadarıyla instalserver.exe bozulunca hiç program yüklenmiyor

gfb6630cu

gfb6630cu

Üye
aynı muhabbet bende de oldu temmuz ayından sonra hic sis ve sisx pro su yükleyemiyorum sadece jar benim telim de hackliydi iyiydi sonra dosya bozuk demeye basladı format attım bi daha düzelmedi form da konularım war bakabilirsin cözüm bulursan haberim olsun

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm Jar formatlı dosya yöneticileri var...
Onlarla ulaşılamıyor mu Y sürücüsüne

Havvali

Havvali

Üye
n95 8gb yedek parçaya ihtiyacım var satmayı düşünürsen pm atabilirsin

gfb6630cu

gfb6630cu

Üye
kardaş cözüm bulabildin mi

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
şu an için çözüm bulamadım yanlız jafla gömmek gerekli x-plorer ve rompacher programını başka türlü yüklenmiyor sis ve sisx kabul etmiyor arkadaşlarında dediği gibi. x-plorer rompacher programını jar yapabilsek hem daha kolay hack olacak hemde bu problem yaşanmayacak bence. aranızda program yazmayı bilen varsa şu 2 programı jar formatında yazsın.çevirici kullandım ama sisto jar yemedi kurulmuyor.

- - - Eklendi - - -

y sürücüsünü x-plorer dan başka dosya yönetici açmıyor malesef y-browser fexplorer gibi.hem açsada silinmez bence ama bi çözümü var.jbak taskman var onu jar formatında bulabilsek yönetici programlarından girip installerserver.exe çalışmasını durdurup yükleriz.yanlız onunda jar uzantılısını aradım bi türlü forumlarda yok.

Havvali

Havvali

Üye
bu dediğiniz sis programının jara çevrilmesi pek kolay bişey değil programı baştan yazmakla aynı kapıya çıkıyor. Xplore ve jbaktaskmanın ise jar olanı yoktur

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorumda başka türlü sistem klasöründeki uygulamayı nasıl kapatırız ki yada sileriz.sis ve sisx asla yüklenmiyor.çözümü olan arkadaşlar cevap yazarsa seviniriz.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
x-plore un jar versiyonu var ama sistem dosyalarını açmıyor,

denemek istersen

gfb6630cu

gfb6630cu

Üye
insallah birisi cözüm bulur artık

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
malesef arkadaşım x-plorer.jar demişsinde bu s40 versiyonlardaki fileexplorer sadece görüntü değiştirilmiş gerçek x-plorer değil jar formatına çeviri yok sanırsam.zaten gerekli programlar
1. x-plorer jar formatlı gelişmiş versiyon
2.rompacher jar formatlı olan
3.taskman maneger jar formatlı olacak ki sistemde oynama yapabilelim
installerserver.exe dosyasını bu programlardan başka bir program silip yada kapata bilirse paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

gfb6630cu

gfb6630cu

Üye
nasıl bi illet bu anlamadm

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
çözümü bulan arkadaşlar paylaşirsa seviniriz.anlaşilan bir sürü kişi bu y metodundan madur durumda kalmiş

gfb6630cu

gfb6630cu

Üye
aynen cok haklısın...

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
telefoncu arkadaş vardı onada gösterdim çözemedi nasıl bi illettir ki böyle birşeyin çözümü olmaz. y sürücüsünü bi türlü silemiyoruz.help me help me help me

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
çözüm bulunamadimi daha ya bilen arkadaşlar varsa mesaj atsin çok bu y sürücüsü şeytan diyor vur kir

ozayakman

Üye
    Konu Sahibi
anlaşılan çözüm bulan arkadaş yok forumda :y sürücüsü yığın depoda veri biriktiriyor.yığın depoyu biçimlesekte y sürücüsü silinmiyor açıklama yapabilecek başına böyle bir problem gelen arkadaş varsa çözüm gönderirse seviniriz. biryöntem daha denicem olumlu olursa bilgilendiriri.
yığın hafızaya bilgisayarda ntfs olarak biçimleyip telefonada *3yes açma tuşu ile format atıcam eğer uygulama yüklenirse yüklenecek yüklenmesse yardım edecek arkadaşların mesajlarını bekliyoruz.

- - - Eklendi - - -

hertürlü yöntem denendi çözüm bulunamadı büyük ihtimal telefon yükselteceğiz. n97 yada n96 gibi androidlerde cazip görünüyor

- - - Eklendi - - -

bulan arkadaş varsa yada başına böyle bir problem açılan arkadaşlar cevap yazarlarsa seviniriz.

mstf_l

mstf_l

Üye
Y diski sadece kullanıcı isteğiyle silinebilinen bir disk ve yanlış bir installserver.exe dosyası atıp telefonu formatlamanız durumunda geri dönülmez bir hata oluşur. Ki anladığım kadarıyla başınıza bu gelmiş anladığım kadarıyla.

Şu anda aklıma gelen iki çözüm var birincisi telefonu açıp y diskini düzensiz akımla tahrip ederek verilerini bozmak. Ama bu da normal bir insanın yapabileceği bir iş değil :). İkincisi ise x-plore ve rompatcher'ın gömülü olduğu bir cfw hazırlayıp telefonu flashlamak. Bu sayede telefonda x-plore kurulu gelecek formatla ve yanlış installserver.exe dosyası silnebilecek. Cfw'yi hazırlama konusunda cfw bölümünden ve ya da internette başka kaynaklardan yardım alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt