N900 türkçe oldu yükleyebilirsiniz :)))))))))))))))))))

Sponsorlu Bağlantılar

espressoman

espressoman

Üye
yaa murattiy,bu turkish local... app.maneger den yüklemeye çalışıyom detaills diye alt sekmen açılıyo yuklemiyo.
bide maemo 5 i update yapmaya çalışıyom şöyle bir hata veriyo.
''not enough memory in target location'' sanırım yer yok diyo ama yuklediğim uygulamaların nerdeyse tümünü kaldırdım.ama hala böle diyo.
bu 2 sorunuma yardım lütfen...

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
Sen hangi sürümü yüklemeye calisiyorsun .dediğin gibi hafıza sorunun var rootsh da yer açman gerek sonradan kurduğun birkaç programı silmelisin. Türkce dil paketi pr1.2 beta sürümü yüklersen sorunsuz yükleniyor

trcom1

Üye
kardeş emeğine sağlık bnde yaptm verdgnz dosyadan ama senın söyledgn gıbı değil nasıl oldu bılmıyorm neredeyse okadar cokk kurcaladm kı bı baktm turkısh localatızonu buldum kurdum ve dil olarak seçtim :D

canrom1

Üye
S.A ya su turkhis loc. buldum anck yuklememe izin vermiyo hildon-im-fkb (>=3.9.61-1) hatası veriyo ve olmuyo :S nerde yanlıs yapıyorum aceba?

adaree

Üye
ya yardım edermisiniz dil paketini yükleyemiyorum daha doğrusu internetten indiremiyorum

borjigin

Üye
muratty dostum flasher yapmaya karar verdim.yalnız linki kontrol edebılırmısın acaba?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok wifi üzerinden sürümü güncelleyebilirsin

OğuzcanAbi

Üye
eyvallah

acar27

Üye
salla harıtaları yaaa yukledım super yapmıslar emegı gecenlerden Allah razı olsun
sytem bulamadım usta ben

--------------- Ekleme ---------------

sytem bulamadım usta ben
hepsı guzel olmus elıne saglık usta ama system bulamadım ben

usta hersey guzelde guncelleme yerıne geldım Sistem sytem bulamadım nerde gıre bılırım yardım

alone_nail

Üye
eline saglık vok guzel olmus ama ındıremıyorum yardıncı olurmusun

cixim_1905

cixim_1905

Üye
arkadaşım senden bi ricam var iki güne kadar facebook taki videoları izleyebiliyodum şimdi izleyemiyorum flas player güncellemesi gerekiyo diyo onu nasıl yapacam bana bi yardımcı ol teşekkürler

ungood20

ungood20

Üye
allah allah tr deilmi =)

asidj

asidj

Üye
linki i kontrol eder misin kardes acill lazim

yilmaz1871

Üye
sagolasın kardeş teşekkür ederim sagolasın

_immortal_

_immortal_

Üye
saol başkan sayende tr yaptım Wlan ile çok kolay kuruluyor..

emoka555

Üye
olley be yaptım galiba suan başlatıyo yenıden ollley oldu turkce yeah
:ehe:ehe:oke::oke:

kalmaoglu

Üye
Hata veriyor arkadaşım

404 error yazıyor vermiyor programı boşa uğraşıyoruz

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
konuyu şubat ayında açtım artık gerek kalmadı direk wifi ile bağlan programı indir çok basit

raptorsasa

raptorsasa

Üye
kardeş çok tşk ederiz

gürbetci60

Üye
arkadaslar bu n900 türkce menüyü nasil vede hangi linklerden yükleyecegimi yazacak birisi varvi acaba saygilar

Üst Alt