YoWindow Weather - Unlimited v2.25.9 [Paid]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

YoWindow is a unique new weather app. The magic of YoWindow is a living landscape that reflects your actual weather. For instance, if it's raining - it rains in YoWindow. The sunset and the sunrise in YoWindow happens at exactly the same time as in real life. But the great thing is you can...
play.google.com


YoWindow Weather, Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir Android hava durumu uygulamasıdır. Türkiye'deki birçok ilin hava durumunu anlık ve detaylı olarak gösterebilmektedir. Google Play'de ücretli olarak sunulan bir uygulamadır. Konudan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

What's New:
A number of rare crashes fixed.

Package Info:
  1. Languaes: Full Multi Languages;
  2. CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
  3. Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
  4. Untouched [Paid] apk with Original Hash Signature, no [Mod] or changes was applied;
  5. Certificate MD5 digest: 8b7f81d890955afe065187d2472d4e8f

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt