N900 | Palm Pre Oyunları Kurulumu - Resimli Anlatım...

Sponsorlu Bağlantılar

pardon84

Üye
peki oyun kısayolunu menüden nasıl kaldırabiliriz.bunun komutu nedir?

kuavo15

kuavo15

Üye
    Konu Sahibi
nfs üzerinden örnek vereyim

root

preenv

cd /home/user/applications/com.ea.app.nfsuc

chmod +rwx nfsuc

desktopgen -r appinfo.json

sonrada filebox ile /home/user e git oradaki ilgili dosyayı sil

--------------- Ekleme ---------------

asphalt 5 için

root

preenv

cd /home/user/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5

chmod +rwx Asphalt5

cd /home/user/com.gameloft.app.asphalt5

desktopgen -r appinfo.json

sonra fileboxtan ilgili dosyayı silin...

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
xterminalin sonunda
ln -s /home/user/webos/gamesave /media/internal : File exists yazıyo ne yapmam gerekir acaba?Oyun açılmadı :vur
aynı sorun bendede var yardımcı olabilecek ardaslar varmı acab egeer bunu yapabilirsem save olyanıda çözmüş olurum bu olmadı die sildim tüm oyunları sinirlenip

kuavo15

kuavo15

Üye
    Konu Sahibi
oyunu dediğim komutlarla ve dosyalrını silin ve 6. sayfadaki video daki yöntemi yapın yada bem verdiğim ama ilk oyunu silin

yucelsahan

Üye
Eline koluna sağlık kardeş..

kaan dean

kaan dean

Üye
preenv dosyasi yuklenmiyor uyumsuz diyor hem xterminalden hemde maemo org den yukleme yapmama ragmen bunu nasil cozeriz...?

serdarrrr

Üye
Asphalt5,Heroofsparta' yı xterminalde açabiliyorum fakat masaüstünde ikonu olmuyor.NFSU ve Sims'in ikonları var ama bunları yapamadım

acu540

Üye
bu asphalt5 başka araç seçtiğnizde sizi de oyundan atıyor mu?

kaan dean

kaan dean

Üye
görevi başka türlü sonlandırılamıyor galiba bende yükleyemedim internet bende yok

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar diğer oyunların direkt linkler buyrun ben yükleyemedim siz faydalanın (Hero of Sparta HD )(Brothers In Arms: Hour of Heroes ) Asphalt 5 HD
( Driver )(X-Plane
(
Ground Effect Pro
)(Brain Challenge
)Assassin's Creed - Altaïr's Chronicles
)(NFL 2010 HD
)(Battleship
)

bu oyunları yükleyebilmek için preenv in yüklü olması yeterli dosyayı indirin bilgisayara telde mydocs atın üstüne tıklayın yüklesin oyunlar debiandır.

emegine saglik. bende bir kac oyun arastirmak adina soruyorum bu oyunlari ne sekilde aramam lazim daha baska oyunlari bulmak icin ne yazmaliyim google de ..?

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
novanın deb uzantılı olanı yokmu bulan varsa link ekleyebilirmisiniz? deb uzantılı yükleyince save sorunu olmuyor.

onerealife

Üye
teşekkürler :) kuavo15

kaan dean

kaan dean

Üye
nfs masa ustune indirdim oyuna acilmasi icin basiyorum fakat oyuna girmeden atiyor. ne yapabilirim..?

yucelsahan

Üye
apt-get install preenv
yazdigim zaman
E :could not get lock /var/lib/dpkg/lock - open (11 Resource temporarily unavailable vb.
yazılar cikio bilen bi arkadas varsa yardim ederse sevinirim
preenv i manual olarakda yüklüyemedim kurulumu var ama yüklerken hata verior ?

ohevliyaoglu

ohevliyaoglu

Üye
apt-get install preenv
yazdigim zaman
E :could not get lock /var/lib/dpkg/lock - open (11 Resource temporarily unavailable vb.
yazılar cikio bilen bi arkadas varsa yardim ederse sevinirim
preenv i manual olarakda yüklüyemedim kurulumu var ama yüklerken hata verior ?

root (enter)
apt-get install preenv (enter)

denemex06

Üye
güzel paylaşım emeğine sağlık

yucelsahan

Üye
Arkadaslar oyunların hepsi iyi güzel calisiyorda bu seferde 2 gb lik alan doldu yeterli alan kalmadi bu alani genisletebilirmiyiz.
oyunları yada programlari /home dizinine degilde diger ayrılmıs olan 27 gb alana kurabilirmiyz.
program yada oyunlari silerek genisletmenin disinda alternatif baska bi secenegimiz varmi ???

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
novada biryerden zıplamamız gerekiyor ama biyandanda ilerlemek gerekiyor kısaca multitouch istior orayı gecebilen varmı ayrıca bu telefona multitouch gelcekmi ya büyük eksiklik bence

berk345

Üye
tesekkurler kuavo15 yaa, bu nfsuc yaptığım yarışları save etmiyor? hep bastan baslıyorum

Üst Alt