N900 | Advanced Power v0.4.2-4 | Şarj Oranını % Cinsinden Gösterir...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
teşekkur ederim uygulamayı tavsiye ederim şarj son haddine gelip telefon kapanıyordu eskiden şimdi oyle degil telefon son haddine geliyor fakat kapanma uyarısı veriyor telefonu kapatmıyor yuzde 1 kalıyor ve telefon kapanıp acılan o 5dk sure ortadan kalkıyor guncelleme super cok hızlanmıs telefon tarihiini dönum noktası n900 pda tarihinini en iyi telefonu ve pc si..

mustif

mustif

Üye
Bende bu programi dün aksam yukledigimde pil göstergesi gitmisti sadece saate tiklayinca % orani gösteriyordu telefonu yeniden actim gene degismemisti. Bu sabah ekrana baktim pil gostergesi kendiliginden gelmis.

PR 1.3

WebShareX

WebShareX

Üye
1 defa yüklemeniz yeterlidir, telefonu yeniden başlattıktan sonra şarj kablosunu takıp batarya durumunu kontrol edin sonsuz diyecektir, çıkardıktan sonra % cinsinden gösterir, ilk yüklemede bugda kaldığından dolayı yapar.
Defalarca kaldırıp kaldırıp yüklemenize gerek yoktur :)

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
1 defa yüklemeniz yeterlidir, telefonu yeniden başlattıktan sonra şarj kablosunu takıp batarya durumunu kontrol edin sonsuz diyecektir, çıkardıktan sonra % cinsinden gösterir, ilk yüklemede bugda kaldığından dolayı yapar.
Defalarca kaldırıp kaldırıp yüklemenize gerek yoktur :)
denedik şarjada takdık olmadı biyerde problem oldu ama anlamadım sorun çözüldü bataryayı ckartıp 5dk bekledim ondanda olabilir net bir çözüm yok yükleyenler dediğiniz gibi yapsınlar belkide haklısınızdır bende ise yaramadı..:pro:

WebShareX

WebShareX

Üye
denedik şarjada takdık olmadı biyerde problem oldu ama anlamadım sorun çözüldü bataryayı ckartıp 5dk bekledim ondanda olabilir net bir çözüm yok yükleyenler dediğiniz gibi yapsınlar belkide haklısınızdır bende ise yaramadı..:pro:

3 tane n900'e bu yöntemle kurdum, belki bana denk gelen birşeydi ama başkalarındada işe yarar.

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
3 tane n900'e bu yöntemle kurdum, belki bana denk gelen birşeydi ama başkalarındada işe yarar.
çmzüm olsun çalışsında gerisi teferruat başka arkadaşların basına gelirse deneyecekleri yontemler olsun teşekkürler ;):pro: (bu simile e bayılıyorum ):pro:

faruktml

faruktml

Üye
Teşekkürler ilk Denememde oldu.

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
gazi kardeşim 2 defa üst üste kurdun telefonu 2 defa açıp kapadım çalışıyor çok güzel bir uygulama teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

deserter.06

deserter.06

Üye
gazi kardeş ses sorunu bende de var
Tamamdır sorunu çözdüm. Yüklemiş olduğum uygulama ile alakası yok..
demişsin ses problemi için nasıl halletiğini anlatırrtabilirmisin

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gazi kardeş ses sorunu bende de var
Tamamdır sorunu çözdüm. Yüklemiş olduğum uygulama ile alakası yok..
demişsin ses problemi için nasıl halletiğini anlatırrtabilirmisin

Cihazına Phone Speakers Switcher adlı programı yüklediysen eğer sorun ondan kaynaklanıyor. Kaldır düzelir...

oguzkaraa

Üye
geçen aynı sorun bende de olduydu ya. sorun ue gazi kardeşimizin verdiği programda değil. cihazda bence.
cihazım pr 1.2 iken düzgün .alısan uygulama pr 1.3 ü verdiginde bende de batarya ikonu kaybolmustu. cçzümünü bulamadım daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt