N9 Nokia Londra Ofisi izlemeye değer tanıtım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
    Konu Sahibi
N9 Nokia Londra Ofisi izlemeye değer tanıtım
Londra

[video=youtube;Q6rgdu9eMoQ]http://www.youtube.com/watch?v=Q6rgdu9eMoQ&feature=share[/video]

Singapur

[video=youtube;tit5X7hH3xY]http://www.youtube.com/watch?v=tit5X7hH3xY[/video]

yorumlarınızı bekliyorum harika görünüyor

• Beğen
Tepkiler: mert_1047

OneByOne*

OneByOne*

Üye
ohooo biz bu adamlara guvenioz adamlar gidip meegoo yapıo bi annayi n8 uyduramıo bu ne yaw gitsinler n10 felan cıkarsınlar.. :off::off::off::off::off::off: İnsallah bunu dedigime pisman olurum :vur:vur:vur:dayak:

pRime.

pRime.

Üye
ohooo biz bu adamlara guvenioz adamlar gidip meegoo yapıo bi annayi n8 uyduramıo bu ne yaw gitsinler n10 felan cıkarsınlar.. :off::off::off::off::off::off: İnsallah bunu dedigime pisman olurum :vur:vur:vur:dayak:

Annalı E6 Türkiye'ye geldi, çok yakında güncellemesi de gelecektir.:oke:

bugli

Üye
ilk videoda 59. saniyede "according to nokia, you can have 200 apps running at the same time in this screen" mi diyor? yoksa yanlış mı duydum? aynı anda 200 uygulama mı :allalla:

Uruloki

Uruloki

Üye
abiler youtube linklerini mobil olarak vermesek diyorum ne operads gözüküyor nede cihazın telefonun ki direk açıyor

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
arkadaşlar yeri değil ama e6 nın fw si düşmüş...

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
adamları aradım gelmemiş daha kargo bekliyorlarmış...

SilentOne

SilentOne

Üye
geldi dnzlide gordum

Dampierre

Dampierre

Üye
N9'da android uygulamaları çalışacak diyorlar, doğruysa nokia kral telefon yapmış.

Uruloki

Uruloki

Üye
N9'da android uygulamaları çalışacak diyorlar, doğruysa nokia kral telefon yapmış.

evet alien dalvik ile artık mümkün hatta yapan firma yani myriad demiştiki maemo ve symbian 3 sürümlerini de yapıcaz demişti bakalım

engin_erg

engin_erg

Üye
üzeinde xenon flash olsaydı on numara olurdu çözünürlük umrumda değil ama flash kesin xenon olmalı fakat telefon hakikaten harika artık xenonlusuda çıkar o zamana kadar n8 bana yeter

devil____boy

Üye
süper olmuş c7 yi elime almak istemedim :aha:

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
n9 da da x terminal var mı?

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
üzeinde xenon flash olsaydı on numara olurdu çözünürlük umrumda değil ama flash kesin xenon olmalı fakat telefon hakikaten harika artık xenonlusuda çıkar o zamana kadar n8 bana yeter
sanmıyorum çıkmaz ama led in de avantajları var fener olarak kullanma felan

bugli

Üye
benim mesaj arada kaynadi heralde. ya da beklentiler cok yuksek aldirmadi kimse :D

pRime.

pRime.

Üye
ilk videoda 59. saniyede "according to nokia, you can have 200 apps running at the same time in this screen" mi diyor? yoksa yanlış mı duydum? aynı anda 200 uygulama mı :allalla:

Doğrudur dostum 1gb ram var sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt