N9 Nitdroid oyunları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
teknik özellikle alakası yok pek sistemle alakası var. iphone 4 bu oyunları misal sorunsuz açıyor ve n9'a donanım olarak yakın ama işin içine yarım portlanmış android ve bir sürü detay sorun girince iphone gibi olmuyor. n9 donanımıyla bu oyunları oynatabilir, bu oyunlar meego için olsaydı sorunsuz çalışırdı ama android olunca işler değişiyor.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
yok ben merakımdan sunuyorum cortex a8 1 ghz ve 1 gb ram e yakın olan android cihaz nedir ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
yok ben merakımdan sunuyorum cortex a8 1 ghz ve 1 gb ram e yakın olan android cihaz nedir ?

şöyle cevap vereyim
N9 ile birebir uyumlu olarak yani testler ve eklemeler icin
galaxy s1 ile droid4

pRime.

pRime.

Üye
birebir aynısı mevcut: lg optimus black. sadece ram 512 mb. bir diğer yakın olan da iphone 4.
motorola omap chipsetlerini en çok kullanan akıllı telefon üreticisi, n9'daki omap 3630 chipsetini kullanan modellerden bazıları aşağıdadır:
motorola milestone 2
motorola droid 2
motorola defy
motorola droid x
liste uzar gider. bu cihazların hepsinde de 512 mb ram vardır (istisnalar olabilir detaylı bakmadım)
- - - Eklendi - - -

şöyle cevap vereyim
N9 ile birebir uyumlu olarak yani testler ve eklemeler icin
galaxy s1 ile droid4

galaxy s'in sgx540 gpu'su baya fark yaratıyor.

droid 4 omap 4430 chipseti kullanır 2 adet 1.2 ghz cortexa9 ve sgx540

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Hocam N9 almanızı bugün kesinlikle tavsiye etmem ha bana sorarsanız memnunum biraz fantastik bir cihaz N9 yeni şeyleri cihazda çalıştırdığınızda farklı sistemleri boot ettiğinizde veya 3 sistem birden çalıştırdığınızda aldığınız haz hiç bir telefonda yok tabi bu da bir yere kadar tasarımı kullanılabilirliği kamerası ve meego'nun kalitesi idare ediyor insanı ama ben oyun oynamak istiyorum derseniz cidden uzak durun bu telefondan ben de nitdroid kullanıyorum 40-50'ya kadar oyun var cihazımda ama çoğundan zevk alamıyorum işte fantazisine takılıyoz telefonla sınırları zorlamaktan başka yapılacak bir şey de yok :D

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
oyundan zevk almamanızın nedeni nedir ?

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
kasıyor mu ? abi bulabildiğim bütün videoları izleddim hepsini çatı çatır oynatıyor , asphalt 7 denedin mi sen

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
real racing 3'ü hangi 256 ramli cihaz açıyor? modern combat 4'ü hangi 256 ramli cihaz açıyor? fifa 13'ü açan 256 ramli bir cihaz görmedim ben. pes ve real football 2013 için bir şey demeyeceğim zira grafikleri fifa kadar iyi değil.
Niye kızdın ya sadece bence sorun olmaz dedim :ehe

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
kasıyor mu ? abi bulabildiğim bütün videoları izleddim hepsini çatı çatır oynatıyor , asphalt 7 denedin mi sen
alpha 5 aslphalt 7'yi çalıştırmıyor abi kasma demiyorum grafik takılmaları fps azlığı vb. ama kastığı da olmuyor değil 2013 model oyun çok nadir açabildim

Üst Alt