N9 Nitdroid oyunları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
N9 Nitdroid oyunları hakkında
N9 a nitdroid yüklersem google play den faydanalanabiliyor muyum ?
faydalanabiliyorsam ne derecede ?
yani telefonun teknik özellikleri ve telefondan beklenmesi gerekenler belli ama nitdroid üzerinden N9 da oynayabileceğim en iyi(teknik olarak grafik vs . ) oyun hangileridir?
mesala bi real football 2013 ü oynatabiliyor mu veya batman dark knight rises ı ya da order and chaos u (bu oyunu kardeşim oynuyor da bi sorayım dedim order and chaos çok önemli değil )

- - - Eklendi - - -

lütfen bana telefonun özelliklerini filan öğretmeye kalkışmayın ben de biliyorum telefonun özelliklerini ve biraz eski kaldığını

fnldstntn

Üye
Oyunların hemen hemen hepsini oynayabilrisin...
[video=youtube;nepvY9I4710]http://www.youtube.com/watch?v=nepvY9I4710[/video]

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
siz hangi oyunları denediniz benim için Real Football 2013 veya FIFA 13 olmadı PES 13 gibi oyunşar lazım da

pRime.

pRime.

Üye
siz hangi oyunları denediniz benim için Real Football 2013 veya FIFA 13 olmadı PES 13 gibi oyunşar lazım da
ve bunun için n9 alacaksın?
bakın yapmayın. n9 o oyunları açar ama aşırı kasar. bunun bir çok sebebi var ama kısaca özetleyeyim. nitdroid portu tam bir port değildir. yani bazı driverlar yeniden yazılmıştır, optimize değildir ve donanımı yeterince kullanamamaktadır. üstelik grafik işlemcisi de o oyunlar için pek yeterli değil. o oyunları çalıştırır ama keyifle oynayamazsınız. oyun oynamak için milyonlarca cihaz varken içlerinden en elverişsiz olanını seçmek üstelik yarım kalmış bir portta oynamak için n9 almayın.

nitdroid var, videolarda oyun çalıştırıldığı gösteriliyor ama kimse oturup o oyunları oynamıyor sadece yapılabildiğini gösteriyorlar.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşım diğer konuda da aynı şeyi yaptın bak üstte ne belirttim : "yani telefonuntekniközelliklerivetelefondan beklenmesi gerekenler belli ama nitdroid üzerinden N9 da oynayabileceğim en iyi(teknik olarak grafik vs . ) oyun hangileridir?"
ve ayrıca tepki almamak için yineledim :"l
ütfen bana telefonun özelliklerini filan öğretmeye kalkışmayın ben de biliyorum telefonun özelliklerini ve biraz eski kaldığını"
ve ayrıca öyle demişsin de üstteki videoda iyi oynatıyor ve ayrıca mert_1047 arkadaşımızın bu videosunda da oldukça iyi bir performans gördüm :

ve telefon şu anda 560 TL ye bulunabliyor aynı fiyatta daha iyi bi telefon var mı ? varsa paylaşabilirsen sevinirim
biraz daha pahalıya GM: Discovery var ama android de biraz cansıkıcı o yüzden N9 için araştırma yapıyorum yani n9 a bakıldığında 35 tane uygulamayı aynı anda çoklu görev sisteminde bulundurabilen bir cihaz ve bu bana çok cazip geliyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye
35 degil 45 tane, fakat bu meego icin boyle nitdroid icin degil. en rahat oynanan grafikli oyuna gelince, mfs most wanted var daha otesi yok. burada kadir cem diye bir arkadas vardi nitdroid, nitdroid diye diye gecende cihazi satiyordu. yapmayin paraniza yazik. n9 nitdroid cihazi degildir. n9'u telefon olarak kullanacaksaniz alin veya linux sistemlerden anliyorsaniz. ben linux oldugu icin almistim acikcasi. tekrar uyariyorum, nitdroid stabil degil, bircok ozellik nitdroid'de calismiyor. nitdroid kurmak icin n9 ALMAYIN.

• Beğen
Tepkiler: pRime.
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
tamam anladım da verdiğim videoları gördünüz yani mert_1047 nin videosu özellikle iyi anlatıyor bence

pRime.

pRime.

Üye
ya arkadaşım diğer konuda da aynı şeyi yaptın bak üstte ne belirttim : "yani telefonuntekniközelliklerivetelefondan beklenmesi gerekenler belli ama nitdroid üzerinden N9 da oynayabileceğim en iyi(teknik olarak grafik vs . ) oyun hangileridir?"
ve ayrıca tepki almamak için yineledim :"l
ütfen bana telefonun özelliklerini filan öğretmeye kalkışmayın ben de biliyorum telefonun özelliklerini ve biraz eski kaldığını"
ve ayrıca öyle demişsin de üstteki videoda iyi oynatıyor ve ayrıca mert_1047 arkadaşımızın bu videosunda da oldukça iyi bir performans gördüm :

ve telefon şu anda 560 TL ye bulunabliyor aynı fiyatta daha iyi bi telefon var mı ? varsa paylaşabilirsen sevinirim
biraz daha pahalıya GM: Discovery var ama android de biraz cansıkıcı o yüzden N9 için araştırma yapıyorum yani n9 a bakıldığında 35 tane uygulamayı aynı anda çoklu görev sisteminde bulundurabilen bir cihaz ve bu bana çok cazip geliyor

kusura bakma da oyun oynamak için oyun oynamaya uygun olmayan bir telefon almaya çalışıyorsun. ben de iyilik etmeye çalışıyorum o oyun oynamaya elverişli daha iyi cihazlar var diyorum. o fiyata gm discovery var. her şeyi açar ayrıca android çok kişiselleştirilebilen bir sistem sıkılmayacağına adım gibi eminim. en kötü lumia 520 var. çift çekirdek ve güçlü bir gpu'ya sahip. ipod touch var. oyun için bulunmaz bir cevher.

o videoyu izleyeli çok oluyor. muhtemelen nitdroidle ilgili her videoyu da izlemişimdir. hatta o videoyu kendisinden ben rica ettim çekmesi için. bu video nitdroidin nasıl çalıştığı ve hd oyunların çalışabildiğini göstermek için çekilmişti. yine de n9 ile fifa 2013 oynamaya çalışırsan memnun kalmazsın.

n9 almayın demiyorum yanlış anlamayın ama yanlış iş için yanlış cihazı alıyorsunuz üstelik sistemi merak etmeden hemen android oyun nasıl kurarım muhabbetine giriyorsunuz. buna karşı çıkıyorum ben de.
neyse ben uyarımı yaptım. n9'u aldığınızda bu oyun niye çalışmıyor, nitdroid niye şöyle şeklinde şikayetleriniz olursa bunu hatırlarsınız.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
tamam anladım çok saolun inceliğiniz içinde telefon şu anda 560 liraya bulanabiliyor ve çok stabil bir işletim sistemi meego...
ben aslında
N9, GM discovery , lumia 620 ve ipod 5th gen 32gb (bu para olarak uç noktam zaten )
şu anda telefonum android ve telefonu açmak hatta ekranına bakmak bile istemiyorum bu yüzden discovery den uzağım
l620 ise 512 mb olduğu için çoğu şeyi çalıştırmıyor ,daha doğrusu çalıştırmasına marketi izin vermiyor
ipod touch 32 gb ise en ucuz 770 lira ve aslında benim gibi öğrenci adamı aşıyor
N9 a baktığımda zaten N9 dan istediğim belli sadece fifa 13 ,pes13 veya rf 13 gibi son model bi football oynunu oynatsın ve stabil olsun bunlar varsa zaten benim için süper olur

pRime.

pRime.

Üye
tamam anladım çok saolun inceliğiniz içinde telefon şu anda 560 liraya bulanabiliyor ve çok stabil bir işletim sistemi meego...
ben aslında
N9, GM discovery , lumia 620 ve ipod 5th gen 32gb (bu para olarak uç noktam zaten )
şu anda telefonum android ve telefonu açmak hatta ekranına bakmak bile istemiyorum bu yüzden discovery den uzağım
l620 ise 512 mb olduğu için çoğu şeyi çalıştırmıyor ,daha doğrusu çalıştırmasına marketi izin vermiyor
ipod touch 32 gb ise en ucuz 770 lira ve aslında benim gibi öğrenci adamı aşıyor
N9 a baktığımda zaten N9 dan istediğim belli sadece fifa 13 ,pes13 veya rf 13 gibi son model bi football oynunu oynatsın ve stabil olsun bunlar varsa zaten benim için süper olur

galaxy gio ile android deneyimin iyi olmaz o yüzden androidden soğuman normal ama gm discovery düşük fiyata üst düzey android tecrübesi sunuyor o açıdan pişman olmazsın diyorum. ciddi anlamda o fiyata harika bir cihaz.
öte yandan ipod touch ve ios oyun için en iyi seçimlerden biridir. sorunsuz ve hızlı. kasma olmaz, stabiliteden de ödün vermez.

n9 için fifa 13 vs gibi oyunlar var mı bilmiyorum. real racing 3'ü birisi çalıştırmayı başarmış ama saniyede 15 kareden hızlı çalışmıyor oyun yani bahsettiğin oyunlar çalışırsa bile beklentin yüksek olmasın.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
galaxy gio değil sadece sığmamış diğer telefonlaımr yeni fark ettim ace ,W,s3 de kullandım şu anda evde şu anda s3 de duruyor diğerlerini millete dağıttım (kardeşime , kuzenime vs.)
neyse bakalım heralde yine de alabilirim telefonu

pRime.

pRime.

Üye
hayırlısı olsun diyelim. Yine de beklentiniz yüksek olmasın.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
hayırlısı olsun diyelim. Yine de beklentiniz yüksek olmasın.
Hünkarım şu da var arkadaşın istediği oyunlar düşük sistem kaynakları gerektiriyor,256 mb ramli androidler bile açıyor.Bence çalışırsa sıkıntı yapmaz.Mesele çalışmasında.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
herkez ayrı birşey söylüyor , akıl da karışıyor ama bilmiyorum olmassa yabancı sitelere sorcam sorularımı , meego tr de akonu açıyorum bırakın cevaplıyanı okuyan bile yok ...

pRime.

pRime.

Üye
Hünkarım şu da var arkadaşın istediği oyunlar düşük sistem kaynakları gerektiriyor,256 mb ramli androidler bile açıyor.Bence çalışırsa sıkıntı yapmaz.Mesele çalışmasında.
real racing 3'ü hangi 256 ramli cihaz açıyor? modern combat 4'ü hangi 256 ramli cihaz açıyor? fifa 13'ü açan 256 ramli bir cihaz görmedim ben. pes ve real football 2013 için bir şey demeyeceğim zira grafikleri fifa kadar iyi değil.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
benim 512 mb lık 150 lira olan piranha tabletim bile real racing 3 ü çalıştırıyor

pRime.

pRime.

Üye
512 mb ram var da ondan. 256 mb ram aşırı derecede yetersiz.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
Cihani Sultan ın demek istediği heralde N9 un raminin yeterli olması

pRime.

pRime.

Üye
ram yeterli ama yine de başka sebepleri var o oyunu istediğin şekilde oynayamamanın. keşke ramle hallolcak kadar basit olsaydı.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
ya aslında aklıma birşey takıldı , n9 un teknik özellikleri hangi telefona yakındır

Üst Alt