N9 almalımıyım sizce ? Gerçek N9 kullanıcıları yorum lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

GodMode

GodMode

Üye
Bir N9 kullanıcısı olarak sizlere kesinlikle öneririm. Çok stabil bir işletim sistemi var. Tek eksisi bence flash player olmaması. Uygulama sayısı çok hızlı artıyor. Hergün onlarca yeni uygulama görüyorum.

Telde flash player yok mu?

NUD

NUD

Üye
kesinlikle al 4 ay sonra patlayan androit yazılım gibi değil en azından Galaxy S modeli vardı bi ara aynı şeyi söylüyorlardı Arkadaşım kullanıyor böyle bir makina olmaz olsun diyor. SII çok hızlı diyorlar şimdi soruyorum kullananlara cihazınız hiç kasmayıp resetlemiyor mu? ben kullanıyorum daha doğrusu abim kullanıyor beyin ne olduğunu biliyorum...

aleranol

aleranol

Üye
sakın fandroidcileri dinleme n9 al kar et benim sözümü dinle yeter çoğu arkadaşıma yardımcı oldum hiçbirinin sorunu yok telefondan anlamaz android severler. Bize bak sen al n9 unu paşalar gibi kullan zaten adroid emülatörüde geliyor çok az kaldı. Androidin boş dükkanınada bakarsın artık :D

Türe

Türe

Üye
O telefon fiyatini hak etmiyor . Degeri max. 1100 ona 1.400-1.500 verecegine sensation xe ya da ikinci el bir iPhone 4 al jb'li

• Beğen
Tepkiler: klongs
maktela

maktela

Üye
öncelikle sana şunu söyleyebilirim arkadaşım.samsung galaxy de kullandım ve 2 gün öncede n9 aldım 2sinin arasında fark şudur n9 uygulama bakımından çok zayıf kalıyor.ama daha yeni hergün birşeyler ekleniyor kullanış olarak görsel olarak tabiki nokia n9 derim ben sana :)

borno_vali

Üye
n9 un uygulama sayısı her geçen gün artıyor.telefon oldukça hızlı, birçok uygulamayı gönül rahatlığıyla aynı anda çalıştırabilir, birçok internet sitesinde aynı anda gezinti yapabilirsin.şu anlık tek eksiği flash desteklemiyor olması.ancak bu problemde en kısa sürede çözülecek gibi duruyor.telefonu 1 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum.Galaxy SII gibi telefonu hergün yada günde 2 kez şarj etmene de gerek yok.cihazı çok aşırı yoğun kullanmadıktan sonra 2 gün civarında bir şarj süresi var.yoğun kullanırsan bu süre 1,5 güne düşüyor.

MeeGoFaN

MeeGoFaN

Üye
n9 un uygulama sayısı her geçen gün artıyor.telefon oldukça hızlı, birçok uygulamayı gönül rahatlığıyla aynı anda çalıştırabilir, birçok internet sitesinde aynı anda gezinti yapabilirsin.şu anlık tek eksiği flash desteklemiyor olması.ancak bu problemde en kısa sürede çözülecek gibi duruyor.telefonu 1 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum.Galaxy SII gibi telefonu hergün yada günde 2 kez şarj etmene de gerek yok.cihazı çok aşırı yoğun kullanmadıktan sonra 2 gün civarında bir şarj süresi var.yoğun kullanırsan bu süre 1,5 güne düşüyor.

Dostum bende n9 yok o yüzden deneyemiyorum. Firefox ovi store ye çıkmış içinde flash playerde var galiba. Bi dene istersen

PalmerTech

PalmerTech

Üye
lg p970 modelimi sattım bunu almak için, gerisini sen düşün ;)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
MeeGoFaN

MeeGoFaN

Üye
Benim Cihazım Orijinal,Siz Savunun Bakalım N9 u Asıl Kral N8 Bence...

Yav kardeşim yazmayım , yazmayım dedim ama dayanamadım ALLAH aşkına söyle bana n8 in kamera dışında n9dan ne üstünlüğü var? Benim arkadaşımda aldı n8 i , alalı 7 ay oldu 3 kere servise yolladı.Cihaz s2 gibi kendini resetliyor nedense ve sen böyle kamera ağırlıklı bir cihazı n9 gibi bir cihazdan üstün görüyorsun :S . N9 şuan piyasadaki çoğu telefondan çok daha iyi bir telefon evvela n9dan da iyi telefonlar var orasınıda kabul ediyorum. Ama n9 un n8 den kamera dışında her konuda üstün olduğunu anlamak lazım.Çünkü n8 symbian , n9 ise MeeGo dikkatini çekerim... :)

İyi Forumlar... :)

• Beğen
Tepkiler: MksDevoO
MksDevoO

MksDevoO

Üye
Ben S2 almayı düşünuyordum fakat N9 almaya kararverdim Tasarım hoş Donanım salam ona buna bakarak Kafanı yorma Destek çekilme konusunada pek takılma Symbiandan daha çok destek görecek sadece başka meego lu telefon çıkartılmicak yanısıra yazılımını yapan şirket zaten çok güvenilir N900 çıktığındada çok eksiyi vardı fakat suan herkezi memnun ediyo bu sistemde öle olucak çok ham bi telefon şan zaten güncellemeler vs. ek programlar yükleniyo bu aralar N9 a telefonda Kasmada yaşamassın 1 GB ram var çoklu görev ram yer zaten sen N9 kulanıcılarından Cevab istemişşsin fakat Herşeye karışan ve Nokia en iyisini bile yapsa Android Diğecek çok kişi var... Sen nedemek istediğimi anlamışındır. telefon gayet kaliteli Eğer bana Belli başlı salam uygulamalar yetiyo dersen uygulama sıkıntısıda çekmessin ilginç bi telefon ne Android e ne ıos a benziyo farklı bi deneyim sunuyo ben daha çok uygulama isterim dersen lumia serisini bekle Sabah Sabah yazdım uykulu Yanlış veya Eksik yazmıs olabilirim kusura bakmayın

PalmerTech

PalmerTech

Üye
telefonum bugün geldi. aylardır android kullanan birisi olarak, boşuna işkence çekmişim. nokia'nın şüphesiz en iyi yazılım / donanım performansı sunan ürünü.

cnk52

Üye
telefonum bugün geldi. aylardır android kullanan birisi olarak, boşuna işkence çekmişim. nokia'nın şüphesiz en iyi yazılım / donanım performansı sunan ürünü.

Hayırlı olsun. :)

• Beğen
Tepkiler: mc_yusuf2 ve Yönetici___
MeeGoFaN

MeeGoFaN

Üye
Hayırlı Olsun dostum , darısı başımıza :)

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___

nokiaan9

Üye
merhaba legolas140. ben nokia 6700slide kullanıyorum. almak isteyenler de alabilir güzel telefon. neyse benim arkadaşım n9 kullanıcısı. çok yakın olduğumuz için uzun zamandır inceliyorum. ya bu telefonu kötüleyenleri anlamıyorum. ben sgs2 yide gördüm iphone 4s i de.. sgs 2 diyenler kusura bakmasınlar ama telefon feci büyük.. iphone 4s diyenleri zaten anlamıyorum. bluetooth olayı ayrı bir dert. nokia n9 un tasarımı harika. özellikleri zaten çok hoş. cihazın hızı parmak hızınıza bağlı. en ufak bir kasma yok. ben de yakın zamanda alacağım. hem de fiyatı iyi. iphone gibi 2000 küsür değil. 1400 felan. çook tavsiye ederim. hiç tereddüt etmeden alın..

lasvetorus

lasvetorus

Üye
illa nokia olsun dersen wp8leri bekle acelen varsada androidli bir telefon al en azindan telefondan sikilmazsin.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
illa nokia olsun dersen wp8leri bekle acelen varsada androidli bir telefon al en azindan telefondan sikilmazsin.

Abim,wp8 konusunda haklısın ama;
[h=3] [/h][h=3] [/h][h=3] [/h][h=3] [/h]Bence canı hiç sıkılmaz N9'da.:)

lasvetorus

lasvetorus

Üye
yinede oyun sayisi cok sinirli biliyorsun.zaten yeni cikan oyunlar hemen ios ve androide portlaniyor.yani oyun tabiiki bulursun ama onlarda kaliteli olmaz olsada tek tuk.yelpaze cok genis degil yani birde modasi cabuk gececek zarar eder diye soyledim.kisisel tercih meselesi.

Üst Alt