N9 almalımıyım sizce ? Gerçek N9 kullanıcıları yorum lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

legolas140

legolas140

Üye
    Konu Sahibi
N9 almalımıyım sizce ? Gerçek N9 kullanıcıları yorum lütfen
Arkadaşlar ben c6-01 kullanıcısıyım ama işlemcinin ve ramin yetersizliğinden dolayı kasmalar donmalar yaşıyorum. Yeni telefon arayışı içersine girdim. N9 ilgimi çekti ama meego işletim sistemine sahip olması tereddüde soktu beni. Symbian anna da androidlerdeki kadar olmasada program oyun vb. bulabiliyorum. Ama meego yeni bi işletim sistemi . Tavsiye edermisiniz ? Bir de nokia meegodan desteğini çekmiş artık meego ya destek vermicekmiş gibi haberler okudum . Ama en iyi ve net bilgiyi siz kullanıcılarından alabilirim.. Şimdiden teşekkürler

myth_1905

myth_1905

Üye
aga o kadar paran varsa samsung galaxy s2 almanı tavsiye ederim canavar gibi telefon bide android 4.0 güncellemeside olacak yani tel uçacak bence s2 al

• Beğen
Tepkiler: WebStyle

Lenneth

Üye
Bencede N9 a o kadar bosa para sayacaginiza canavar gibi Galaxy S2 alin.

• Beğen
Tepkiler: WebStyle

sesslayt

Üye
fuarda deneme ımkanım oldu hıç kasılmadı her gelende bi uygulama indirmiş ama telefonun acılış suresi yavas yaklaşık 55 60uygulama olmasına gore gayet ıyı bide bu cıhazda 1gb ram var

keys1903

keys1903

Üye
android vs ios harıcınde gerısı yalan. Ha ben dızayna onem verırım dıyorsant o yonden super

n000k

n000k

Üye
daha türkiyede çıkmadı kardeşim. o yüzden şuan için pek kullanıcısı yok. uygulama şuan için az sayılır ama ben geliştirileceğine inanıyorum.. ve sanırım 1500 civarlarında olcak fiyatı.. tabi net bir bilgi yok şuan için. hele bi çıksında fiyatını görücez..

denizci535

denizci535

Üye
kardes n9 iki seyden kesin kaybediyor yarim yamalak yazilim muamma ne olacagi ve cortex a9 ve cift cekirdek cift kanal drr2 olsa alinirdi gerisi hikayeee Alma ve dusunme elinde patlar..

ArMaGeDdOn_87

Üye
herkes nokia N9'da çift çekirdekli işlemci,12 mp kamera ve superamoled ekran bekliyodu ama nokia ne yaptı yine bi işi batırdı..

cptaincnr

cptaincnr

Üye
Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum N9 u son derecede memnunum beni tek üzen whatsapp ın çalışmıyor olması. Tel son derece hızlı ve kullanışlı ben tavsiye ederim.

mustif

mustif

Üye
Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum N9 u son derecede memnunum beni tek üzen whatsapp ın çalışmıyor olması. Tel son derece hızlı ve kullanışlı ben tavsiye ederim.

Sana bir sorum var Enerji tasarruf modu acikken kamerayi kullanabiliyormusun ?
Bende enerji tasarruf modunu kapamadan kamera calismiyor Camera error diyor.

frankendream

Üye
ben babama yurtdışından getirttim. gayet memnunum. geliştirici modu var zaten bir sürü kod falan, uzmanlar iyi şeyler yazabilirler. donanımsal özellikleri de gayet güzel. yazılımsal olarak tek eksisi videolarda altyazı açamadım ona uyuz oldum. zaten o da yakında bi şekilde çözülür yani sorun değil.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Kardeş N9'u bende bekliyorum. İnternetten yaptığım araştırmalara göre, bir android kullanıcısı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Android 4.0 gelecekmiş filan diyorlarya. Android 8.0 çıktığında bir ihtimal Meego seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyorum. Bundan tam emin değilim yinede. Bir arkadaş Andoid ve IOS gerisi yalan demiş. Ülkemizdeki telefon kullanıcılarının profilleri bir ilginç nedense. Piyasada orjinalinden çok çin malı çakma iPhone telefonlar var. İnsanlar 300 liraya orta ölçekli orjinal bir marka telefon almak yerine o paraya ne olduğu belirsiz çin malı telefonlar alıyorlar. Telefonlarda ne işletim sistemi var ne bişey var. Sırf görüntü. Bu tip telefonlara para veren kişiler dolu etrafta. Kimse enine boyuna incelemiyor telefonu. Bir tutturmuşlar Android. Eğer android açık kaynaklı olmasaydı ve android markete binlerce yararlı yararsız uygulama doldurulmasaydı bu kadar yaygınlaşamazdı. Android telefonlar hep birbirlerinin kopyası haline geldi. Ekrandaki bir kedinin kuyruğuna basıp miyavlatmak yada ekranda yanan çakmak simülasyonunu üfleyerek söndürmek o kadar albeni oluşturduki millet yığıldı androide. Ama malesef android bilinçli bir kullanıcının isteklerini yerine getirebilecek bir sistem değil. Şişirmece ve reklamdan ibaret. Bende android kullanmaktan vazgeçmek istiyorum ve N9'un çıkmasını bekliyorum bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
n000k

n000k

Üye
Kardeş N9'u bende bekliyorum. İnternetten yaptığım araştırmalara göre, bir android kullanıcısı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Android 4.0 gelecekmiş filan diyorlarya. Android 8.0 çıktığında bir ihtimal Meego seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyorum. Bundan tam emin değilim yinede. Bir arkadaş Andoid ve IOS gerisi yalan demiş. Ülkemizdeki telefon kullanıcılarının profilleri bir ilginç nedense. Piyasada orjinalinden çok çin malı çakma iPhone telefonlar var. İnsanlar 300 liraya orta ölçekli orjinal bir marka telefon almak yerine o paraya ne olduğu belirsiz çin malı telefonlar alıyorlar. Telefonlarda ne işletim sistemi var ne bişey var. Sırf görüntü. Bu tip telefonlara para veren kişiler dolu etrafta. Kimse enine boyuna incelemiyor telefonu. Bir tutturmuşlar Android. Eğer android açık kaynaklı olmasaydı ve android markete binlerce yararlı yararsız uygulama doldurulmasaydı bu kadar yaygınlaşamazdı. Android telefonlar hep birbirlerinin kopyası haline geldi. Ekrandaki bir kedinin kuyruğuna basıp miyavlatmak yada ekranda yanan çakmak simülasyonunu üfleyerek söndürmek o kadar albeni oluşturduki millet yığıldı androide. Ama malesef android bilinçli bir kullanıcının isteklerini yerine getirebilecek bir sistem değil. Şişirmece ve reklamdan ibaret. Bende android kullanmaktan vazgeçmek istiyorum ve N9'un çıkmasını bekliyorum bakalım.
N9 çıktı kardeşim.. bende düşünüyorum ama daha N8 ime doyamadım.. o yüzden şimdi daha almıycam.. ama gerçekten güzel telefon ve meego bence dahada gelişicek..

pRime.

pRime.

Üye
Ben de haziran ayını bekliyorum. 64'lük beyazı gelirse onu almayı düşünüyorum yoksa n8'le devam. :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
pRime.

pRime.

Üye
2000 mi ?

www.hepsiburada.com/Liste/htc-sensation-12-ghz-dual-core-1-gb/productDetails.aspx?productId=telcephtcsensi&categoryId=371946

İndirime girmiş demekki. Yine de 64'lük beyaz gelirse n9 alırım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve n000k

Üst Alt