N80 Hatsız Tercihinden Diğer Tercihlere Geçmiyor?!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
N80 Hatsız Tercihinden Diğer Tercihlere Geçmiyor?!
Arkadaşlar merhaba. N80'im var. Telefon açılırken pin kodu soruyor. "Telefon hatsız tercihinde açılmaya devam edilsin mi?" diyor. Hayır diyorum. "Tercih değiştirilemedi" deyip hatsızda açılıyor. Hard Format attım. Yine işte açıldı ülke/bölge seçimi saat/tarih ayarı yapıldıktan sonra açıldı. Genel tercihinde ama Operatörün ismi yazmıyor. Çekme sıfır. Radyoyu açınca hatsız tercihinde diye hata veriyor. Interneti açınca da sadece wlan kullanılabileceğini söylüyor. Bluetooth'a girince de bluetooth hatsız tercihinde etkinleştirilsin mi diye soruyor. Yani aslında genelde. Format atmadan önce de hatsızdan genele geçmiyordu yani. Yardım bekliyorum. Ne yapacağımı da bilemiyorum. :s

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
SIM kartını görmüyor anlaşılan, batarya ile SIM kartın üzerine gelen yere kağıt koyup öyle açmayı dene. Eğer yine olmaz ise telefoncuya götür tabi bildiğin bir yere.

bayon

Üye
bi de *#7370# yaparak format atmayı denesene

yunus4554

yunus4554

Üye
Sım kartı görmüyor kardesim kartı iyce tak

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşler çok teşekkürler. Yalnız pin kodu soruyor. Bu bence sim kartı gördüğü anlamına geliyor. Doğru mu sizce?

- - - Eklendi - - -

bi de *#7370# yaparak format atmayı denesene

Teşekkürler. Ama sonuç aynı. :(

u_cosar

u_cosar

Üye
Sım kartı görmüyor olabilir

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Ama pin kodu sorduğuna göre sim kartı görüyor diye düşünüyorum arkadaşlar, siz de katılıyor musunuz buna?

bayon

Üye
başka bi sim kart dene de bari millet boş yere yazmış olmasın :)

bayon

Üye
servislik gibi görünüyor

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Işte buna çok üzüldüm. Pek para da yok hani. :( Öğrenci adam :kop2:

- - - Eklendi - - -

Peki yazılım güncelleme gibi birşey yapsak olur mu sizce?

bayon

Üye
yani bi yöntem oda, dene bence

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl güncellerim?

Hopdedixulen

Üye
kardeş n73dede aynı sıkıntıyı aldım yazılım güncelle ve sonra bataryanın sarı dişlerini destekleyecek biçimde kağıt sıkıştır ben yaptım düzeldi ;)

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
kardeş n73dede aynı sıkıntıyı aldım yazılım güncelle ve sonra bataryanın sarı dişlerini destekleyecek biçimde kağıt sıkıştır ben yaptım düzeldi ;)

Tamam kardeş. Çok teşekkürler. :p Yazılım güncelleme hakkında biraz bilgi verir misin?

Hopdedixulen

Üye
Tamam kardeş. Çok teşekkürler. :p Yazılım güncelleme hakkında biraz bilgi verir misin?

www.gezginler.net/indir/nokia-software-updater.html

kardeş bu programı indir pcne kur zaten sana orda neler yapıcağını anlatır ama telin usb kablosu ve internet bağlantın olması gerekiyo eğer yazılım en güncel sürüm ise yazılımını tekrar yükle diye bi seçenek görürsün onu uygula ama kartvizitlerini sim kartına taşımayı unutma ;)

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar. Dışarda takılıyordum. Belki sonuç alırım diye yerden yaprak alıp sıkıştırdım. :kop: Evet, şu an çalışıyor! :kop2: Hepinize çok teşekkürler! :p Peki hep kağıtlı yapraklı mı duracak bu ? :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sorunun benim anlattığım şekilde çözülmesine sevindim.. Eğer böyle olmasın diyorsanız telefoncuya verin o yuvayı değiştirsin veya eğilmiş veya bükülmüş ise düzeltir.. :oke:

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun benim anlattığım şekilde çözülmesine sevindim.. Eğer böyle olmasın diyorsanız telefoncuya verin o yuvayı değiştirsin veya eğilmiş veya bükülmüş ise düzeltir.. :oke:

Teşekkürler abi. Hepinize teşekkürler.

u_cosar

u_cosar

Üye
düzeldiğine sevindim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt