N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

onur027

onur027

Üye
[sıze=4]

eskisi bu. çok eski hemde. Yenisinde daha çok performans olacak.
[/sıze]

setting wizard yok.hiçbiryerde.vodafone internet ayarlarınıda sildim yanlışlıkla.tekrar yüklesemde verim alamadım...bir sürü program yükledim.şimdide tekrar format atmaya erindim.varmı belle için setting wizard.

suatgulum

Üye
nasıl indircez bu dosyayı [h=1]N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi![/h]

memoooo

Üye
hadi madness ağaç olduk ne zaman çıkarcan ? yeni sürümü?

tycoon_gs

Üye
bugün gelecekti güya.

meletim

meletim

Üye
o da en geç :kotu:

devran86

Üye
Hadi Madness, sırf senin cfw için bekliyorum. Çünkü önceki 2.1 gayet iyiydi hiç problem yaşatmadı, umarım bu da sorunsuz çalışır.

lazivor5361

Üye
sanıım bugün de gelmiycek..

memoooo

Üye
format atıcam valla cfw gelsin diye bekledim 1 haftadır 2 2 uğraşmayım diye

Emre-45

Emre-45

Üye
kurtulus4o cfw yi yükleyin sorunsuz kullanın arkadaslar

hiksos

Üye
slm arkadaslar iyi geceler uzun bi uraştan sonta çöken telefonu kurtarım ve ivo ile kurtuluşun bellesini denedim yanlız kamera galeri ve ovi de sorunlar cıktı madness yükledim suan bakalım nasıl olcak fakat görsellik acısından madness inki daha iyi görünüyor bakalım

----------Eklendi @ 02:35:50 ---------- Yazıldı @ 02:00:23 ----------

evet arkadaslar ne ovi de ne de kamerada en ufak bi sorun yazamadım görselliğide güzel nediim bi sıkıntı cıkarmadı eline sağlık madness :)

curtaincall

curtaincall

Üye
slm arkadaslar iyi geceler uzun bi uraştan sonta çöken telefonu kurtarım ve ivo ile kurtuluşun bellesini denedim yanlız kamera galeri ve ovi de sorunlar cıktı madness yükledim suan bakalım nasıl olcak fakat görsellik acısından madness inki daha iyi görünüyor bakalım

----------Eklendi @ 02:35:50 ---------- Yazıldı @ 02:00:23 ----------

evet arkadaslar ne ovi de ne de kamerada en ufak bi sorun yazamadım görselliğide güzel nediim bi sıkıntı cıkarmadı eline sağlık madness :)

her ne yaptın bilmiyorum ama yanlış bilgi verdiğini biliyorum. Milletin aklını çelme de hangi belleyi kullanıyorsan kullan

kurtulus bellede herhangi sorun yoktur en iyisidir bilginize

hiksos

Üye
kurtulus un bellesini denediğimde ovide sorunlar cıktı güncelleme yapınca ovi acılmıyor beta güncelleusinü yaptıktan sonra acılıyor fakat bu seferde bazı uygulamalar inmiyor haritalarda güncelleme sorunları var ivo da kamerada sorunlar yasadım cektiğim video ve resimler makinayı kapatıp actıktan sonra kırık cerceve seklinde görünüyor kaydetti yeri dosyalardan acıp resmi veya vido yu 1 sefer acmadan da galeride acılmıyor madness da böyle sorunlarla karsılasmadım görsellik acısından da daha doyurucu hissedilir derecede de hızlı ve daha uyumlu calısıyor c de kapladığı alan diğerlerine kıyasla daha az bunlar benim kişisel görüşlerim kişiden kişiye bazı görüşler değişebilir raat bence madness ın ellerine sağlık güzel ve kullanışlı bi belle yapmış amaç kafa karıştırmak değil götrüş ve hataları bildirmek ki daha güzel paylaşımlar cıksın meydana kurtuluş ve ivo bellelerine kötü demiyorum diğememde zaten ortada emek var ve güzel paylaşımlar olmuş ama bence en kullanılabilir ve uyumlu olanı su an içün madness ınki eline sağlık madness

memoooo

Üye
o iyi bu iyi kavgalarını bıraksanıza.. burası madness'in konusu ve bizim terchimiz madness .. okumamız yazmamız var herhalde burda gelip kurtuluşun kini övenler o konuyuda okuyabiliyoruz gelip burda övmenize gerek yok .bizim tercihimiz madness in cfwsi ki burda bekliyoruz yeni sürümün çıkmasını

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Bitmek üzere arkadaşlar. Küçük bug fixleri ve yayınlanacak.

----------Eklendi @ 14:18:05 ---------- Yazıldı @ 14:13:24 ----------

her ne yaptın bilmiyorum ama yanlış bilgi verdiğini biliyorum. Milletin aklını çelme de hangi belleyi kullanıyorsan kullan

kurtulus bellede herhangi sorun yoktur en iyisidir bilginize

Kurtulus40 hiç bir kayıp yok diyor hard formattan sonra ben söyleyeyim ne olduğunu;
Arama widgetı gidiyor.

tozmetal_1934

tozmetal_1934

Üye
madness kardeş ne fw ne zaman geliyor bizi bilgilendirsen tam olarak hangi gün çıkar 8 gözle bekliyoruz :d

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Arama widgetı entegre edildi. Hard formattan sonra siliniyor fakat güncelleyip ya da vereceğim sis dosyasıyla geri döndürebileceksiniz.

meletim

meletim

Üye
Arama widgetı entegre edildi. Hard formattan sonra siliniyor fakat güncelleyip ya da vereceğim sis dosyasıyla geri döndürebileceksiniz.

yüklede bakalım bir artık .. bide bişey sorcam sürümü yükledikten sonra hard format atmak gerekiyormu rahat olması için ..?

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
yüklede bakalım bir artık .. bide bişey sorcam sürümü yükledikten sonra hard format atmak gerekiyormu rahat olması için ..?

Gerek yok. Yükledikten sonra ilk açılsın tuş kilidini kapat 3 kez titreyene kadar açma kapama tuşuna bas tekrar aç rahatlıyor.

----------Eklendi @ 16:01:56 ---------- Yazıldı @ 16:01:13 ----------

efektleri düzenliyorum şu anda. manifest.mf dosyasını

Üst Alt