N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

n000k

n000k

Üye

Evet. Şimdi testleri yapıldı küçük bir değişiklik yapılıyor.
merakla bekliyorum.. umarım dağınık menü yapmışındır :) çünkü temalardaki iconları en iyi gösteren dağınık menü :oke:

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi

astegon

Üye
evet evet 3.1'de halledersin. Boşver...

devran86

Üye
Bence de, sırf arama widget ı için uğraşma, o sonra da olur...

tozmetal_1934

tozmetal_1934

Üye
bencede uğraşmaya değmez:) dosyalar hangi sitede :D

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
İyi de :) O widget çalışmıyor da tüm arama özellikleri de çalışmıyor browserda.

karasahinemre

Üye
halletmemiş miydin o widget sorununu?

tozmetal_1934

tozmetal_1934

Üye
2 dk da bi yeniliyorum sayfayı madness ağaç oldum yaprak döktüm seni bekliyorum :(

tozmetal_1934

tozmetal_1934

Üye
hayırlısı artık geç olsun güç olmasın sabırsızlıkla bekliyoruz kolay gelsin kardeşim

south

Üye
Ellerine sağlık. Belle'de son nokta bu. Kurtulus40'ın Belle'ine baktım çok karışık ve üzerine ekstra yüklemeler yapmak gerekiyor. Şu an ivo'nun kullanıyorum. Az evvel senin dosyaları indirdim. Birazdan flashlarım. Emeğin için teşekkürler.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
imddddaaaaaat bende kurtuluş 40 belle vardı madness güncelleme yaptım telefon sadece titrio açılmıo yardım edin ne olur ne yapmam gerek????

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Ellerine sağlık. Belle'de son nokta bu. Kurtulus40'ın Belle'ine baktım çok karışık ve üzerine ekstra yüklemeler yapmak gerekiyor. Şu an ivo'nun kullanıyorum. Az evvel senin dosyaları indirdim. Birazdan flashlarım. Emeğin için teşekkürler.
iv0777'nunki karisik degil'de benimkimi karsik
Gösterim Sayısı: 61803 | Cevap Sayısı: 2054

tycoon_gs

Üye
imddddaaaaaat bende kurtuluş 40 belle vardı madness güncelleme yaptım telefon sadece titrio açılmıo yardım edin ne olur ne yapmam gerek????

dead phone olmuş. Sakin ol. Herkeste oluyor. Forumda nasıl dead flash atman gerektği yazıyor. Oku yaparsın. Videolu anlatım

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biraz geç olacak ama üzgünüm. Şu aralar çok yoğunum bilgisayara girip yapacak vaktim yok. En geç cumartesi günü elinizde olacak.

onur027

onur027

Üye
Işte şimdi belle,belle olmuş.ivo'nunkini yükledim dün.dedim belle diye övdükleri bumuydu dedim.annaya geri dönücektim ki.seninkini yükledim şimdi.hakikaten eline sağlık.birde şu yukardan kaydırmalı bildirim alanını düzenleyebilseydik

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Işte şimdi belle,belle olmuş.ivo'nunkini yükledim dün.dedim belle diye övdükleri bumuydu dedim.annaya geri dönücektim ki.seninkini yükledim şimdi.hakikaten eline sağlık.birde şu yukardan kaydırmalı bildirim alanını düzenleyebilseydik

Eskisi bu. Çok eski hemde. Yenisinde daha çok performans olacak.

Üst Alt