N8 Menu-Center Text :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
arkadaslar bende biraz vr heralde beceremedim:ehe Yapan arkadaslar bi anlatsin yada hazir versin

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
Anlatımı mevcut kardeşim kendim tr'ye çevirdim ama görmediysen ilk mesaja ekliyorum:oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
oke

-starkiller-

-starkiller-

Üye
bu mod ovi müziği kaldıran modu da iptal ediyor :D

hakan2131

Üye
arkadaşım şöyle bir şey yapsan da milleti hiç siteler ile uğraştırmasan dediğiniz modların hepsini uygulayıp modellere göre yeni bir upload etsende bizde türkçe ile yetinip yapsak.dediğin modu flash atmadanda yapamazmıyız

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım şöyle bir şey yapsan da milleti hiç siteler ile uğraştırmasan dediğiniz modların hepsini uygulayıp modellere göre yeni bir upload etsende bizde türkçe ile yetinip yapsak.dediğin modu flash atmadanda yapamazmıyız
<br />
<br />

flaş atmadan uygulanacak bi mod değil.Ben de modları tek tek patchleyip yüklemeyi düşüyorum ama biraz karışık oldugu için link verdim

--Usta--

--Usta--

Üye
o zaman benim telefon sorunlu müzik çalarda ovi müziği buldum :D

istersen o ovi muziği kaldıran modu atıp tekrara flasla sorun %90 cozulur :oke:

----------Eklendi @ 13:20:16 ---------- Yazıldı @ 12:45:09 ----------

bu arada kuvvetmira önemli değil kardeşim..forumda sevdiğim bi kaç kişi var onlar için elimden geleni yaparım.sende onlardansın merak etme.bi isteğin olursa söyle :oke:

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
[/COLOR]bu arada kuvvetmira önemli değil kardeşim..forumda sevdiğim bi kaç kişi var onlar için elimden geleni yaparım.sende onlardansın merak etme.bi isteğin olursa söyle :oke:[/QUOTE]

:) Teşekkürler Kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt