(MoD) N8 deki Tam Ekran Yatay Ekran Modu C6 ya Port Edildi (Muhteşem Bişey)

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
(MoD) N8 deki Tam Ekran Yatay Ekran Modu C6 ya Port Edildi (Muhteşem Bişey)
Herkesin ve benim beklediğim modda sonunda yayınlandı artık N8 deki tam ekran yatay menü modu C6 ya gelmiştir

Bu Mod Sadece Menü Realplayer müzil çalar video.tv uygulamalarının girişinde tam ekran olmaktadır diğer bütün ekranlarda tam menü modu değildir
bu modu yapan kişi sadece menede tam ekran olacağını yazdı diğer bölgelerde mümkün olmadığını söyledi ama yinede buda yapıldıysa geriside gelir diyorum.

Rofstan sys bin klasöründen 10283389.dll adlı dosyayı kopyalayıp masaüstüne atın
Daha Sonra unpack.bat dosyasını çalıştırın
ModLandscape.exe dosyasını çalıştırın masaüstüne attığımız 10283389.dll dosyayı seçin ve start deyin
daha sonra pack.bat ı çalıştırın
programın oluşturduğu 10283389.dll.bak adlı dosyanın adını 10283389.dll olarak değişin
ve dosyayı sys bin klasörüne atın ve indirdiğimiz dosyadaki Resource ve sys bin klasörülerine Rofsta atıp flashlayın artık menümüz symbian 3 tarzı olmuştur

2. N8 Menü + Büyük İkonlar + Menü Dizayn

4x4 Menü 6x2 Yatay büyük ikonlar :
4x3 Menü 6x2 yatay büyük ikonlar :

3. N97-580-523xx Serileri İçin N8 Menü+Ortalanmış Yazı+ N8 Klavye

Çıkan Dosyaları Direkt Rosfa At Flashla.

Hiç Yapamadıysanız : bu adrese bakın

• Beğen
Tepkiler: xman34132, 'Şeref', D€nizhaN ve 1 kişi daha

ankara rüzgarı

ankara rüzgarı

Üye
saol kardeşim mükemmel ötesi çok süper olmuş yakında nokia bile s^3 le s60v5 ayıramıyacak sayenizde

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Mod'un içeriğindeki dosyalar, açık uygulamalar satırını kaldıran mod ve genişletilmiş menü modu ile çakışmakta. Bu dosya içinden çıkan modları kullandıktan sonra durum ne oluyor?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
harika bişey ya ben artık c6 yazılımı yüklesem iyi olur :D

----------Eklendi @ 19:41:25 ---------- Yazıldı @ 19:40:20 ----------

Mod'un içeriğindeki dosyalar, açık uygulamalar satırını kaldıran mod ve genişletilmiş menü modu ile çakışmakta. Bu dosya içinden çıkan modları kullandıktan sonra durum ne oluyor?

valla bilmiyorum kardeşim ben dailyden yazıyı alıntı yaptım :D bu arada senin bu moda bi kaç ek yapmanı beklerim saatide ortalamak mümkünmüdür ?

--Usta--

--Usta--

Üye
Zaten bi sorun çıkmassa şaşardım hacı ya :vur

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Ne oldu? Ne sorun çıktı?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
hayır analamdığım arkadaş artık ne mod çıkıyorsa 10283389.dll. bu dosya üzerine çıkar oldu :) ortalanmış yazı modu sonra yatay klavye modu sonra bu mod hayret bu dosya c6 da can damar mı acaba :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
dangerousyaso kardeşim sen bu dosyayı editlemekten anlıyosun bu modu daha geliştirebilirsin yani şimdilik tek umudumuz sensin bu mod tam olarak N8 tarzı değil ama bu kadar yapıldıysa tamamende olur ben inanıyorum biraz uğraşırmısın

----------Eklendi @ 20:29:34 ---------- Yazıldı @ 20:28:46 ----------

hayır analamdığım arkadaş artık ne mod çıkıyorsa 10283389.dll. bu dosya üzerine çıkar oldu :) ortalanmış yazı modu sonra yatay klavye modu sonra bu mod hayret bu dosya c6 da can damar mı acaba :)
aynen ha bir çok ayar bu modda geliştirilebilir mod daha çok uğraşılırsa neleri göreceğiz.

--Usta--

--Usta--

Üye

hay yaşa %100 katılıyorum :oke::oke::oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
deneyeceğim şimdi bakalım ne olacak olacak mı gerçekten bu ortalanmış yazı modu sonra bu olacak mı acaab bakayım bi

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
deneyeceğim şimdi bakalım ne olacak olacak mı gerçekten bu ortalanmış yazı modu sonra bu olacak mı acaab bakayım bi
zaten bu dosyanın boyutu neredeyse 2 mb bence bu dosya diğer dosyalara çok etkisi var ana dosya olabilir yani

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
ortalanmış yazı modu n8 klavye modlarıda bu dosyada aynı anda kullanılabilir yani yazı ortlanmasa bile sonradan biri çıkar yapar yani toplu mod :d

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
:) ya arkadaşalr bi fw yaptım ama nasıl diyeyim her şey güzel tek sorunum adam gibi güzel bi efek bulamadım 65 efek denedim hiç hi,ç biri güzel deil hangi efekti önerir siniz bi tane kendim yaptım o da hoşuma gitmedi

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
:) ya arkadaşalr bi fw yaptım ama nasıl diyeyim her şey güzel tek sorunum adam gibi güzel bi efek bulamadım 65 efek denedim hiç hi,ç biri güzel deil hangi efekti önerir siniz bi tane kendim yaptım o da hoşuma gitmedi

vortex efekti var çok hızlı

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
şu an navifirm den c7 rpfst 2 sini indiriyorum içindeki efekti c6 fw me gömeceğim bakalım nasıl olacak :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
onun içindeki tema efekti bende var ama hoşuma gitmedi

Üst Alt