n8 fp2 ile ilgili gelişme!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
n8 fp2 ile ilgili gelişme!
arkadaşlar nokia türkiye twitter adresine twit atmıştım, cevapladılar:

sorum:"nokia n8 , c6-01 vb 1.nesil cihazlar için belle fp2 lite tarzı birşey gelecek mi? gelecekse ne zaman?"

cevap:"Nokia E7, Nokia E6, Nokia C7, Nokia C6-01 modellerimiz için Belle Refresh yayında ancak N8 modeli için geliştirmeler sürmektedir."

• Beğen
Tepkiler: ANIL

MaxipmaN

Üye
lite gelir gelirse ancak daha refreshi alalı 2 ay oldu olmadı ilkbahara sarkar bence redfresh 6-7 ay sonra geldi

emreli01

emreli01

Üye
tamamiyle saçma bi haber n8 ne ayrıcalıgı varmış :hih: :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hep birlikte verdi güncellemeleri n8'e ayrı vereceğini sanmıyorum ayrıca versede sorun değil n8den port yapılır.

ANIL

ANIL

Admin
Böyle bir şeyin olacağını tahmin etmiyorum. Muhtemelen sadece N8'e özgü uygulamalar ile ilgilidir. Kamera yazılımı geliştiriliyor olabilir. Bu arada N8'e refresh suite üzerinden geldi değil mi onunla ilgili olabilir.

azrock

azrock

Üye
N8'in ne üstünlüğü var kamera dışında donanım olarak?

Yok öyle bir şey. Nokia'da nesil ile güncelleme yapmaya başladı. Eskisi gibi her cihaza farklı zaman da vermiyor.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Böyle bir şeyin olacağını tahmin etmiyorum. Muhtemelen sadece N8'e özgü uygulamalar ile ilgilidir. Kamera yazılımı geliştiriliyor olabilir. Bu arada N8'e refresh suite üzerinden geldi değil mi onunla ilgili olabilir.
hayır maalesef daha gelmedi :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Kamerayla ilgilidir.. Madem bu bir kamera telefonu mantıken Xenon flash ve 12MP AF nin diğer 1.Nesillerden farkı olması şart.. Yoksa kamera ne kadar iyi olursa olsun yazılım olmadıktan sonra..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bence kendinizi şartlandırmayın illa fp2 gelecek diye.ben Nokia finland ile konuşmuştum mail ile.adamlar direk cevap olarak refresh son sistem güncellemesidir.üzerine sadece küçük güncellemeler alacaksınız dedi.ajanda sosyal ağlar gibi.nitekim de alıyoruz..hem fp2deki hataları biliyorsunuz.o kadar bekle Sonra sorunları ile gelsin.öyle gelecekse hiç gelmesin bence.refresh şu ana kadar gördüğüm en sorunsuz symbian güncellemesi

tarxhn

tarxhn

Üye
artık güncelleme beklemiyorum bile

emreli01

emreli01

Üye
N8'in ne üstünlüğü var kamera dışında donanım olarak?

Yok öyle bir şey. Nokia'da nesil ile güncelleme yapmaya başladı. Eskisi gibi her cihaza farklı zaman da vermiyor.

yav donanım yönünden bile c7 rom yönünden üstün eğer iş donanımda ise :D

MaxipmaN

Üye
c6-01 de eskimeye yüz tuttu durun lan daha 1yıl oldu ulaynn nokia!! :d:

serinaga

serinaga

Üye
bence kendinizi şartlandırmayın illa fp2 gelecek diye.ben Nokia finland ile konuşmuştum mail ile.adamlar direk cevap olarak refresh son sistem güncellemesidir.üzerine sadece küçük güncellemeler alacaksınız dedi.ajanda sosyal ağlar gibi.nitekim de alıyoruz..hem fp2deki hataları biliyorsunuz.o kadar bekle Sonra sorunları ile gelsin.öyle gelecekse hiç gelmesin bence.refresh şu ana kadar gördüğüm en sorunsuz symbian güncellemesi

Sorunsuz mu ? yahu millet kulaklık sesi az ve şarj sorunu var diye kıvrandı durdu ...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben yaptığım cfw ile bomba gibi yaptım sesi :)

larten123

larten123

Üye
N8 in ne özelliği var diğerlerinden ayıran?

azrock

azrock

Üye
Yanlış anlaşılmaya yol açılacak ifade kullanmışlar. N8'in işlemci, gpu ve ram bakımından hiç bir üstünlüğü yok diğerlerine karşı. Bazı arkadaşlar kamera vb. demişler. Yazılımı kameraya kurmuyoruz sonuçta...

Kamera ile ilgili düzeltme olarak "MİNÖR" güncelleme falan gelir.

ahmetdemircim

Üye
808 ve 701 in 603,700,500 den ne ayrıcalığı varsa n8 inde c7,c6-01 den o ayrıcalığı var

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Üst Alt