n79 fan club

Sponsorlu Bağlantılar

erenakil

Üye
arkadaşlar ben borpa dan sertifika almaya çalıştım ama alamadım o çince siteye emel numaramı girdim kayıt oldum sadece.heralde ondan ama tam olarakta bilmiyorum bu ay telefon faturamı incelediğimde otomatik olarak 05338124918 nolu telefona ve bir ingiltere numarasına mesaj atılmış.bu bununlamı ilgili yoksa virüs falanmı girdi anlayamadım ki zaten sertifikada alamadım emeı lim de o sitede kayıtlı onunla ilgili olmuş olmasın.ben o emel mi o siteden sildirebilirmiyim lütfen anlayanlar beni bilgilendirsin.

yasarsin

Üye
Arkadaslar,lütfen bilgisi olan arkadaslardan birisi bana X-plore dosya yöneticisinin "cihazi yeniden baslat" seceneginin calisip calismadigini söylesin,sabahin bu saatine kadar denemedigim versiyonu nerdeyse kalmadi,hepsinde de evet dedigimde programdan cikiyor,arkadasin n73`ü var,onda cok güzel calisiyor,telefonunu kapatip aciyor.n79`da neden olmuyor,bilmedigim baska bir ayari mi var? (Bu arada Erenakil arkadasim kusura bakmasin araya girdigim icin,cevap da veremiyorum sorununa bilgim yok cünkü) Allah herkesin gönlüne göre versin, hayirli calismalar...

erenakil

Üye
arkadaşlar lütfen sizde arada sırada mesaj raporlarını kontrol edin benim gibi başka sorun yaşayan varmı bilmek istiyorum yada fatura ayrıntılarınıza bakın dün attığım mesajdaki numaraya otomatik mesaj gidiyormu diye.

sagokomdlast

Üye
nasıl yani

doom_7777

Üye
arkadaşlar n79 ile ilgili her türlü sorun çözüm ve tavsiylerinizi paylaşabirsiniz

arkadaşlar biri yardım etsin... görüntü gitti telefon açılıyor sesde var ama görüntü yok :( servise versen enaz 20 gün.bi çaresi varsa söleyinde halledelim lütfen.bütün format olaylarını denedim *3yeşiltuş v.s v.s olmuyo telefon direk açılıyo format atmaya kalktımmı.başka bi yolu varmı bunun şimdiden herkese teşekkürler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yarın bir teknik servise götür yeniden cihaza versiyon atsınlar senin yapacak birşeyin yok..

emrullahberat46

Üye
hayırlı akşamlar ben n79 u yeni aldım yazılım versiyonu 11.049 nokia psu dan güncellemek istediğimde bir süre sonra şu yazı çıkıyor: cihaz kurtarma
ile cihaznınızın bağlantısı kayboldu.cihazınızı yeniden bağlmak için şu adımları izleyin

1.bataryayı, şarj cihazını ve usb kablosunu cihazınızdan çıkarın
2.usb kablosunu, btaryayı ve şarj cihazını sırasıyla yeniden takın
3. cihazın açma düğmesine 1sn basılı tutun
4. güncelleştirme işlemine devam etmek için aşağıdaki 'retry' düğmesine tıklatın veya güncelleştirme prosedürünü durdurmak için cansel düğmesine tıklatın..
bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkrler.

masterayfox

masterayfox

Üye
yıldız0000kareden bir güncellemeye dene istersen

epidemiq

Üye
bnDede ayni sOrun vaRdi wireLess dEn yabdim qünceLLemeyi dOstum .

fatmabol

Üye
slm bende dün aldım daha N79 pek bişi bilmiyorum ama oyunları bi türlü oynayamıyorum indiremiyorum da ayrıca bu yeni versiyondan söz ediyolar bunu nasıl yazabiliriz telefona şimdiden teşk.

emrullahberat46

Üye
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar yeni bişey denedim antivirüsü güvenlik duvarını kapattım öyle denedim güncellemeyi bu seferde 142mb lik güncelleme dosyasını indiriyor yüklemeye başladığında gene aynı yazı çıkıyor cihaz kurtarma diye başlayan yazı

--------------- Ekleme ---------------

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar yeni bişey denedim antivirüsü güvenlik duvarını kapattım öyle denedim güncellemeyi bu seferde 142mb lik güncelleme dosyasını indiriyor yüklemeye başladığında gene aynı yazı çıkıyor cihaz kurtarma diye başlayan yazı
ALLAH tanki telefon geri açılıyor çünkü arkadaşların yazdığına göre telefonun bir daha açılmama sorunuda olabiliyormuş

bnDede ayni sOrun vaRdi wireLess dEn yabdim qünceLLemeyi dOstum .
teşekkür ederim arkadaşım bu yolu deneyeceğim inşallah :oke:

yıldız0000kareden bir güncellemeye dene istersen
teşekkür ederim...:oke:

elektrocaggg

Üye
Arkadaslar benim n79 da son bikac gundur bluetooth dengesiz calısıyor acılıyor ama baska cihazları gormuyor cihazlarda n79u gormuyor lütfen yardım edin içinde en son versiyon yuklu neden bu sorunu vermeye basladı sizce ....saygılar...iyi bayramlar

Utku

Utku

Üye
Arkadaslar benim n79 da son bikac gundur bluetooth dengesiz calısıyor acılıyor ama baska cihazları gormuyor cihazlarda n79u gormuyor lütfen yardım edin içinde en son versiyon yuklu neden bu sorunu vermeye basladı sizce ....saygılar...iyi bayramlar
hard format at:oke::oke:

elektrocaggg

Üye
hocam cevap verdgn icin saol ama hard formatı bugun en az 5 kez denedim sonuc ayni bluetooth acık ama calısmıyor :(

wildtiger223

wildtiger223

Üye
benım n79 da oncekı versıon varken mesaj gelınce tel kapanıp acılıodu yenı versıon yukleyınce duzelır dıe yenı versıonu yukledım 31.101 yıne kapanıp acılıo mesaj gelınce ne yapmam lazım

ahmaras26

Üye
merhaba arkadaşlar ben yeni n 79 kullanıcısıyım herşey güzel de kulaklık ses çıkışı beni pek memnun etmedi bunu artırabiliyomuyuz belli programlarla

efecanirim

Üye
merhaba. n79um var. önceleri hafıza kartımdaki mp3 müzikleri zil sesi olarak kullanabiliyordum. fakat bir süre sonra kullanamaz oldum. sadece telefnun kendisinde olan kısa müzikleri gösteriyor. ve 3-d zil sesi efektleri desteklenmiyor diye hata veriyor. ne yapmalıyım?

greenWitch

greenWitch

Üye
bn de N79 sahibiyim 5-6 ay oldu hatta ve hiç bir sorun yok şimdi sorunları okuyunca da şaşırdım doğrusu:)
bnm tek sorunum her oyun ve tema çlşmıyo.. Çok seçici..
Bildiğiniz N79oyunları ve Temalrı varsaa Lİnkini yazar msnz? :)

Şimdiden çok teşekkürler....:):bye2:

troyhudson

Üye
arkadaşlar yaklaşık 4 aydır n79 kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.ancak bişey sorucm bu fm verici özelliğini ben bi türlü arabada kullanamadım.yardım edebilirseniz sevinirm.şimdiden tşk...

Üst Alt