n79 fan club

Sponsorlu Bağlantılar

arslan_1905

Üye
yardımcı olabilecek kimse yok mu yani

mrtky35

Üye
Arkadaslar n79 u kablosuz agıma baglıyamıyorum %72 cemesıne ragmen baglanmıo bı turlu wıfı ne yapmak gerekıo ayarları mı bozuk bılgılendırırsenız sevınırım telı yenı aldım .

sero58

Üye
Çok telefon kullandım n79 gibisine Hiç rastlamadım gerek kamera gerek Şarj konusunda gerekse diger tum konularda En üstünü N79 :)

arslan_1905

Üye
bu forumda kimse birbirine yardımcı olmuyor soru soruluyor millet kendi halinde..

ayız

Üye
slm direk konuya gırıyorum bende beyaz nokia n79 var ve onceden sessizde mejaz geldıgınde 3 kez titriyodu sımdı ise 1 kez neden olabılır acaba bıde telefonun zil seslerı gozukmuyo o neden olabılır yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler.

alikesgin

Üye
selam arkadaşlar. bende n79 var. garmin proğramını yükledim ama gps bulunamadı diyor. ilaç proğramınıda reisin nlattığı gibi defalarca yaptım. gene çalışmadı

ycy

Üye
kamera --ayarlarda gps verisini kapat .bağlanmaz

Barkiy

Barkiy

Üye
Çok güzel telefon ya, ben de aldım bir tane.

crycry

Üye
slm joikuspot light var onu kullan bende kullanıyorum 3g wifi çaliştırıyor tel modem oluyor

sirdas_28

Üye
bundan 10 sene önce güneş enerjisiyle çalışan cep telefonu icat edicem diyodum ama şarz aletini güneş enerjili yapmışlar :))))