n73 Sizce Kaç TL eder ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
n73 Sizce Kaç TL eder ?
Ben bugün bir telefoncuya gittim n73 alıcaktım. Bir tane n73 varmış baktım yes/no tuşları ve onun üstündeki 2 tuş silik ve kapağın değişmesi gerek. fiyatı sordum adam 170 TL dedi :) Sonra çıktım oradan dedim fiyatı bu kadar pahalı olamaz arkadaşım temiz n73 aldı 160 TL'ye Sizce İdeal bir n73'ün fiyatı en fazla kaç TL olmaLı ?

Yada n73'Le özellikleri aynı yada daha iyi özelliklere sahip 2. el fiyatı 160 TL'yi Geçmeyecek Bir Telefon Öneriniz Varmı ?

Şimdidem TeşekkürLer ... :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
temizligine göre 100 ile 150 160 gibi yapar

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87
Ocean258

Ocean258

Üye
kardes sana tek tavsıyem nokiadan uzak durmandır.. başını cok agırtır..

fireman87

fireman87

Üye
bu devirden sonra alınmazz, ama 25 lira eder :oke:

fireman87

fireman87

Üye
O işin şakası piyasanın gerisinide olduğunu artık pek gündemde değil, ben zarar etmeyesin diye söyledim hocam.. Mümkünse elinde bulundur yakında antika olabilir :)

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
Kardeşim 70-80-90 civarı olur.Bizden bilgi alamassan sahinbinden.com tan arama yaparak daha detaylı bilgi alabilirsin.:oke:

61semih

61semih

Üye
ederı bence 150 den aşşagı olmaz gecen sene elden cıkarmak ıcın sorusturdugumda 200 tl ıdı fıyatı telefoncularda tabı elden satarsan daha ıyı fıyata satar veya alırsın.n73 cok guzel bır telefon fıyatına gore falat cok yavaşbır telefon adamı kanser edebılır

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ederı bence 150 den aşşagı olmaz gecen sene elden cıkarmak ıcın sorusturdugumda 200 tl ıdı fıyatı telefoncularda tabı elden satarsan daha ıyı fıyata satar veya alırsın.n73 cok guzel bır telefon fıyatına gore falat cok yavaşbır telefon adamı kanser edebılır

telefoncular 200 e n73 almaz :ehe

hoss

hoss

Üye
sahibinden,com dan al , telefoncuların sattıgı ürün genellikle bozuk çıkıyo:oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
yaa al dıyorsunuz bıde ayıp ya.. almasını tavsıye ettıgınız telefona bı bakın.. kanser nedenı harbıden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt