N73 jOİSTİKLERİ SAGA YATIK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
N73 jOİSTİKLERİ SAGA YATIK
Merhaba arkadaşlar n73 hakkında size birkeç söyleyeceğim n73lerde orta tuş yni joistik biraz sağa dogru yatıktır acaba bu nedendir bilginiz war mı ve benim telim yeni genpaya gitti joistiği değişti yne aynı saga az yatık ve bu arada orta tuşu ve tuş takımını genpada bedawaya değiştirdiler arkadaşlar bilginiz olsun

oguziverson

oguziverson

Üye
bnde 3 ay önce aldım n73ü ilk ayda hiç dikkat etmedim ama birisinden daha duymuştum bi bakıyım dedim benimkide sağa yatık

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bunların modeli böyledir :D

schumici

schumici

Üye
bendeki de öyle milimetrik bi sağlık var ama telefonu ve özelliklerini kullanmaya engel olan bişey değil içiniz rahat olsun:oke:

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ilginç

canberk35

Üye
benimkinde nie yok acaba :) sadece yerçekiminden dolayı biraz aşağıda duruyor o kadar :pro:

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
bu arada tuş takımını değiştirmek isteyen arkadaşlar gitsin bedawaya genpadan değiştirsinler emin değilim ama ön kapagıda bedawa değiştirioalr heralde :bann::bann::bann:

safakk

safakk

Üye
bu arada tuş takımını değiştirmek isteyen arkadaşlar gitsin bedawaya genpadan değiştirsinler emin değilim ama ön kapagıda bedawa değiştirioalr heralde :bann::bann::bann:
öncelikle biraz daha sakin olmanızı öneriyorum ne de olsa joistiğinizin yatık olmasına biz neden olmadık ;) sorununuza gelince benim tuş takımımdaki koistik içine kaçmıştı tuş takımıyla değişti ve bu yeni tuş takımını daha hor kullanmama raamen her hangi bir yatıklık yok ama yer çekimi ile yatık duruyor ve bunu sen sorun ediyorsan yapıcak tek bi yol var n73 satıp yerine 3310 almaktır ne de olsa onda joistik yok ;) :ehe

xkadir61

xkadir61

Üye
öncelikle biraz daha sakin olmanızı öneriyorum ne de olsa joistiğinizin yatık olmasına biz neden olmadık ;) sorununuza gelince benim tuş takımımdaki koistik içine kaçmıştı tuş takımıyla değişti ve bu yeni tuş takımını daha hor kullanmama raamen her hangi bir yatıklık yok ama yer çekimi ile yatık duruyor ve bunu sen sorun ediyorsan yapıcak tek bi yol var n73 satıp yerine 3310 almaktır ne de olsa onda joistik yok ;) :ehe

:spr

canberk35

Üye
ya da Ay ' a gidiceksin nası olsa yerçekimi yok :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt