N73 Joistik'e Japon Yapıştırıcısı Sürdüm, Yardım Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dampierre

Dampierre

Üye
    Konu Sahibi
N73 Joistik'e Japon Yapıştırıcısı Sürdüm, Yardım Lazım
Merhaba arkadaşlar, n73'ümüm joistiği düzgün çalışmıyordu, çekince çıkıyordu, japon yapıştırıcısı sürdüm çıkmasın diye. Artık çıkmıyor ama orta tuşa basınca sağ ve üstede aynı anda basıyor. Yenisini almakla uğraşamam. Zaten eski telefonum eğlencesine saçma şeyler yapıyorum o telefona. Ama joistiği düzeltmem llazım telefonu kullanamıyorum çünkü.

Asetonun içine bırakıp 1 gün beklesem japon yapıştırıcısı çözünür ama bağlı olan plastik kablo zarar görürmü sizce. Önerilerinizi bekliyorum.

Bump: Birde şöyle bir durum var, joistiğin zaten değişmesi gerekiyor, asetonla falan uğraşma servise ver derseniz aynı fiyata gelcek. Sizden sadece asetondan daha iyi bir çözüm varmı diye soruyorum.

waycell

waycell

Üye
reklamcilarin kullandigi kloroform var yanlis yazmadiysam,Nitrometan (Aynı zamanda roket yakıtı) ,Metilen klorür (En iyisi ancak zehirli),tiner,benzin,camsil vb.....

Dampierre

Dampierre

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bilgi için ben 20 dk falan asetonda bıraktım, biraz düzelme oldu. Tüm gece bırakıcam bugün sonucu yarın yazarım.

waycell

waycell

Üye
bencede en iyisi o ve en kolay bulunanı

Dampierre

Dampierre

Üye
    Konu Sahibi
Joistik tüm geceyi asetonla birlikte geçirdi :D Artık daha kolay orta tuşa basılıyor fakat eski halinden çok uzak. Neyse konu kitlenebilir. Yardımların için teşekkürler waycell.

OğuzcanAbi

Üye
eski.telf n73 20 liraya max. degistiriyorlar.

waycell

waycell

Üye
rica ederim arkadasim

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
20tl ye joistik yenileniyo

ladrex84

ladrex84

Üye
en son 60 tl verdim joystik değişimi için bakırköy/ istanbulda

ertan_22

ertan_22

Üye
ben 1 ay önce İzmir de cankayadan aldım sadece 5 tl kendim söküp taktım

:evet::evet::evet::evet::evet::evet:

Emre-45

Emre-45

Üye
15 lira manisada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt