N-73 Joistiği Hakında Bir Sorunum var Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Morphes

Üye
    Konu Sahibi
N-73 Joistiği Hakında Bir Sorunum var Bakarmısınız
Meraba arkadaşlar bende N73 telefonu var geçen günlerde tuşları basmıyor diye telefoncuya götürdüm tuş takımını değiştirdiler ancak dün joistiği yerinden çıktı. Sizce tamir maliyeti ne kadar olur ve tamirden sonra eskisi gibi olurmu sizinde görüşünüzünü almak istedim. N73 kullananlar veya anlayanlar bakarlarsa konuya sevinirim.

bveo

bveo

Üye
Arkadasim o is basit. Paraya bile gerek yok. Bi yapistiriciyla yapistir

Morphes

Üye
    Konu Sahibi
Kaynak yerinden çıktı joistik nasıl yapıştırayım. olurmu hiç.

dehshet

Üye
Benimde joytick içine göçmüştü sağ sol aşağı yukarı yaptığımda durmadan herseyi okeyliyordu dokunmatik gibi olmuştu joystick 25 liraya içindeki tuş takımı değişcek dediler değiştirdilermi bilmiyorum şu an eskisi gibi oldu ama ben halen bu şekilde elimden düşürmessem 1 ay gitmez :D

61semih

61semih

Üye
eskısı gbı olur tabıkı ama bence kendın yapmaya calısma kaş yapıyım derken goz cıkarma ılerde daha buyuk sorunlara yol acabılır bu rıskı almaya deymez teknık servıs en garantı cozum

Morphes

Üye
    Konu Sahibi
Benimde joytick içine göçmüştü sağ sol aşağı yukarı yaptığımda durmadan herseyi okeyliyordu dokunmatik gibi olmuştu joystick 25 liraya içindeki tuş takımı değişcek dediler değiştirdilermi bilmiyorum şu an eskisi gibi oldu ama ben halen bu şekilde elimden düşürmessem 1 ay gitmez :D

Değiştirmişlerdir bence. Geçen bende değiştirmiştim tuşlar düzeldi şimdide joistik bozuldu hafta sonu götüreceğim bakalım ne yapacaklar.
eskısı gbı olur tabıkı ama bence kendın yapmaya calısma kaş yapıyım derken goz cıkarma ılerde daha buyuk sorunlara yol acabılır bu rıskı almaya deymez teknık servıs en garantı cozum
Servis derken n73den bağsediyoru arkadaşım telin sıfırını bırak 2. elini zor bulursun. Nokia shopa götürmeyi düşünüyorum gerçeği orasıda biraz kazıkçıdır ama elden bişey gelmez. İnşallah eskisi gibi olur.

cix_can-61

Üye
Benim başına da geldi o joystk sorunu 20 tl ye yaptırdım eskisi gibi oldu verdiğim paraya değdi yani çoğu telefoncu teknik servis desteği verir herhangi birinde yaptırabilirsin

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
s.a kardeş. yeni telefon almayı düşünmüyor musun??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt