N73 Her açılışta saat ve tarih soruyor!!! Lütfen yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi
N73 Her açılışta saat ve tarih soruyor!!! Lütfen yardım...
evet arkadaşlar bıktım artık bu telefonun bu halinden. Gerçekten müthiş bi telefon özellikleri açısından ama son zamanlarda saat ve tarih sormaya başladı. Bunu her telefonu açtıımda yapıyor. Telefonun piliyle oynamıyorum. Çıkarıp takmıyorum. Kendiliğinden bu işlem gerçekleşiyor. Bu sorunla ilgili konular açılmış ama cevap bulunamamış. Hepsini okudum. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. İlgilenen herkese teşekkürler:vur:agla:)

• Beğen
Tepkiler: AKATLI

safakk

safakk

Üye
evet arkadaşlar bıktım artık bu telefonun bu halinden. Gerçekten müthiş bi telefon özellikleri açısından ama son zamanlarda saat ve tarih sormaya başladı. Bunu her telefonu açtıımda yapıyor. Telefonun piliyle oynamıyorum. Çıkarıp takmıyorum. Kendiliğinden bu işlem gerçekleşiyor. Bu sorunla ilgili konular açılmış ama cevap bulunamamış. Hepsini okudum. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. İlgilenen herkese teşekkürler:vur:agla:)
büyük ihtimalle telefonun tarih saat pili bitmiştir yada kristalinde sorun olabilir servise götürmenizi öneriyorum :oke:

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi
aslında servise goturmek dışında bi yol aradığım için burada sizlerden yardım istiyorum. Ancak yenede teşekkür ederim tavsiyeniz için;)

schumici

schumici

Üye
telefona bi soft format çekmeye çalış inşallah sorununu giderir:oke:

safakk

safakk

Üye
aslında servise goturmek dışında bi yol aradığım için burada sizlerden yardım istiyorum. Ancak yenede teşekkür ederim tavsiyeniz için;)
kusura bakma benden bu kadar beğenmiyorsan beklemeye devam et ;)

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
onun modelı oledır belkı :D

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakma benden bu kadar beğenmiyorsan beklemeye devam et ;)

yok hocam her bir yorumun değeri çok önemlidir. Saygısızlık yapmışsak özür dilerim:sukur::op::mahcup:

--------------- Ekleme ---------------

telefona bi soft format çekmeye çalış inşallah sorununu giderir:oke:

hmm, şu firmware yükseltme olayını yapmıştım ilk defa olduğunda ancak geçmemişti. Ama bi süre sonra kendiliğinden yok olmuştu bu sorun. İlginç. Tekrar deniyecem dediini. Saolasın;):oke:

schumici

schumici

Üye
hmm, şu firmware yükseltme olayını yapmıştım ilk defa olduğunda ancak geçmemişti. Ama bi süre sonra kendiliğinden yok olmuştu bu sorun. İlginç. Tekrar deniyecem dediini. Saolasın;):oke:

eyvallah birader maxicep adına yardımcı olabilirsek ne mutlu:oke:

mservank

mservank

Üye
Bence de format at olmadı garantiye gönder.
Bu araa şafakcım fazla alıngansın.

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi
hmm demek tek çözüm servis ya da format ha:bann: ii de bu ilk defa olduunda da hiçbirini yapmadan kendiliğinden geçmişti. Bi program yükledikten sonra geçmişti galiba. Ama hangi programdı hatırlıamadım. Handy Clock denedim olmadı. Saat'e etkileyen bildiğiniz başka bi program var mı peki?

harunsiyah_19

Üye
arkadaşım antivirüs programı kuruluysa o otomatik olarak telefonu baştan başlatıyor virüs programını kaldırmalısın eğer varsa

safakk

safakk

Üye
hmm demek tek çözüm servis ya da format ha:bann: ii de bu ilk defa olduunda da hiçbirini yapmadan kendiliğinden geçmişti. Bi program yükledikten sonra geçmişti galiba. Ama hangi programdı hatırlıamadım. Handy Clock denedim olmadı. Saat'e etkileyen bildiğiniz başka bi program var mı peki?
verilen çözümleri beğenmiyorsan kendi süper çözümünü bulmuşsun demektir ozaman niye buraya gelip ortamı geriyorsun ;)

schumici

schumici

Üye
verilen çözümleri beğenmiyorsan kendi süper çözümünü bulmuşsun demektir ozaman niye buraya gelip ortamı geriyorsun ;)

şafak arkadaş çözüm aramaya çalışıyo o yüzden fazla üstüne gitme istersen;)

birader en iyisi sen bi servise götür söyle böyle oluyo de bunu nasıl engelleyebilirim de bi de ordan şansımızı deneyelim;)

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi

ya kardeşim beğenmiyorsan girip okuma cevaplarımı ya:@ öbür arkadaşlar hep çözüm yazıolr asıl sen geriosn ortamı çık git alla alla:@:@:yuru

schumici

schumici

Üye
birader sen boşver gerilmesin ortam boşu boşuna. şafak sende sakin ol birader forumumuzada krallar gibi geçinelim hep beraber:oke:

Ayazovina

Üye
    Konu Sahibi
birader sen boşver gerilmesin ortam boşu boşuna. şafak sende sakin ol birader forumumuzada krallar gibi geçinelim hep beraber:oke:

dimi hocam ya keşke herkes senin gibi anlayışlı ve sakin olsa :) şu sorunu teknik servisten sordum. Sorunun 2 sebebi olabilirmiş. Birincisi telin saat pilinin bitmesi. 2. neden ise telefonda güncel olan versiyon. Versiyon yeniliyip bakcam ancak öbür arkadaşımın dediği hard format olayını da önce deniyeceğim. İlgilenen herkese teşekkürler;)

schumici

schumici

Üye
dimi hocam ya keşke herkes senin gibi anlayışlı ve sakin olsa :) şu sorunu teknik servisten sordum. Sorunun 2 sebebi olabilirmiş. Birincisi telin saat pilinin bitmesi. 2. neden ise telefonda güncel olan versiyon. Versiyon yeniliyip bakcam ancak öbür arkadaşımın dediği hard format olayını da önce deniyeceğim. İlgilenen herkese teşekkürler;)

eyvallah birader:oke: tamam o zaman bence de bu işlerin arasında öncelikli olarak bi format at ardındanda telefonuna hiç bişey yüklemeden bi güncelleme yap. inşallah bundan sonra o tarz problemlerle karşılaşmazsın birader:oke:

dontgiveup

dontgiveup

Üye
Arkadaslar Benzer Sorun Bende de Var Yeni Konu Acmak İstemedim Buraya Yazim Dedim

Telefonu Her Actıgımda Muzıkcalar Acık Oluo Bunu Nasıl Duzeltebılırım...

schumici

schumici

Üye
Arkadaslar Benzer Sorun Bende de Var Yeni Konu Acmak İstemedim Buraya Yazim Dedim

Telefonu Her Actıgımda Muzıkcalar Acık Oluo Bunu Nasıl Duzeltebılırım...

birader bence bi soft format dene:oke:

parson53

parson53

Üye
bence en sağlamı olsun sen yine de garantiye gönder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt