n70 ekran karınca+yukarı kayma daha değişik şeyler :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GrabellA

GrabellA

Üye
    Konu Sahibi
n70 ekran karınca+yukarı kayma daha değişik şeyler :D
sa arklar başlıkta belirttiğim gibi n70imin ekranı karıncalı biraz üste kayıyo falan bi kaç kere oldu kapağı açtım düzeldi ama şimdi kar etmiyor ekranın yeride tam sabitlenmemiş biraz oynuyor ama el kuvvetiyle ancak büyük bir tepkide oynar ben sorunun ne olduunu çözemedim açılışta nokia yazısının olduğu yerler aynı normal yani tel çalışıyorda yazılım sorunu olmadığıda kesin anlayanlar yardım istiyorum nasıl yapılır? sorun nedir? kaça yapılır? gibi sorulara ce vap verebilirseniz inş yaparız

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teknik servise götür...

GrabellA

GrabellA

Üye
    Konu Sahibi
götürecemde biraz bilig allaım kça ayapılır parasını öğrenelim pahalıya yaptırmayalım

..escape..

..escape..

Üye
götürecemde biraz bilig allaım kça ayapılır parasını öğrenelim pahalıya yaptırmayalım

Garantisi varsa para almıyorlar.Eğer yoksada fiyatı değişir fiyatı servise gitttiğinde sor derim ben

GrabellA

GrabellA

Üye
    Konu Sahibi
kardeş açma tuşuna b astım gene karıncalıydı sinirlendim elimn içiyle ekrana vurdum düzeldi ama gene sorun çıkarabilir bu sorunu yaşayan yada bilgisi olana arkadaşlar fiyat bilgisi bide ne yapılması gerektiğini söylerlerse iyi olur iyi günler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
N73 50 liraya yaptırmıştım ekranı

GrabellA

GrabellA

Üye
    Konu Sahibi
sorun devam ediyor yardım pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt