N Serisi Telefonlarımızda Playstation oyun oynuyalım :):):) "DETAYLI ANLATIM"

Sponsorlu Bağlantılar

memolim83

memolim83

Üye
arkadaslar ps oyunlarin ripli olanlari var yani kücültülmüs olanlari onlari deneyin.yaklasik 1 sene önce ben denemistim n96 da driver, mortal combat, tekken kasiyordu ama hic zevkli olmuyor denemeye deymez.N95 ve N82 de belki hizli olabilir 3D grafik çipi oldugundan diğerlerinde denemeye deymez kolay gelsin.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
zipleyip atsak açar mı?

--------------- Ekleme ---------------

Çalışan Modeller :
Nokia N95 8GB, N95, N82, E90, N96, N85, N81, N81 8GB,

Çalışma Sistemi :
Programın çalışma sistemi şudur. Palmx (pocket pc lerde ki playstation emulatoru) emulatorunu bir başka emulator kullanarak (styletap) S60V3 Telefonlarca çalıştırır.Aşagıdaki adresden programın resmi sürümünü indirin.

Evet arkadaşlar indirdiniz programı ve c ye kurdunuz (Telefon hafızanıza) Kurulumu yaptıktan sonra aşagıdaki rapid adresinden Palmx i indiriyoruz

Burası çok onemli indirdigimiz palmx in tam olarak bulunacagı klasör şu olacak

E:\Others \ StyleTap \ db \ Palm \ programs \ ppsx \ Games \

Yani indirdiginiz Palm dosyasını db in içine atacaksınız ve şu adresdende Oyunlarımızı indirip games klasorunun içine atıyoruz (indirdigimiz palmx in içinde olan games)

(indirdigimiz oyunlar bin uzantılı olacak dikkat edin buna)

Şimdi ise Styletap programını açıyoruz açtıktan sonra ekranda PPSX görünüyor ve üzerine mouse ile gelip tıklıyoruz.Burasıda çok önemli oyunumuzu uygun yere atmadıysak yada bin uzantılı degilse ppsx görünmüyor.

Şimdi ise Sony Playstation ekranı geldi ve burada bi 3 5 dakika arasında bekliyoruz oyunumuz acılıyor ve takır takır oynuyoruz..

Konu bana aittir. Yukarıda çalışan telefon sürümleri yazılmıştır. bu yüzden n73 de deneyipde çalışmadı demeyin adminler konuyu kapatır ve bunca insanda bundan mahdur kalır.
Knedim denedim ve test ettim direk konuyu hazırlamadım Tekken 3 ve Sonic Heddedog oyunlarını donmadan takılmadan oynadım telefonumda ama siz abartıpda twisted metal 4 felan oynarsanız tabikide açmayacaktır. maximum 50 mb oyunu geçmeyin arkadaşlar. Herkese kolay gelsin diyorum Umarım bi teşekkürü çok görmezsiniz.

Çalıştıramayan arkadaşlar yazsınlar yardımcı olurum.
SAYGILAR MURATHAN ATALAY :d::d::d:

yalnız hocam iyi güzelde burada twisted metal 20 mb dio:lamer::lamer:

dostum şuraya 2 tane oyun koyabilirmisin? deminki sitede konu kapatılımış...

djefsane

djefsane

Üye
    Konu Sahibi
Tekken kasar. 30 mb twisted az da olsa kasar ama oynanır. telefon n95 8gb ise kasmadan oynatır

expertise

expertise

Üye
teşekkürler

muratsim67

Üye
sen hangi tekken 3 oynadın kardeşim.bu sitede part halinde var ve tekini indirdim tek dosya açılmadı

programı illede telefon hafızasınamı kurmalıyız
hafıza kartında olsa olmazmı

muratsim67

Üye
kardeş benim telefon e serisi nokia e51 bunda deneyen varmı

afrasiyab37

Üye
arkadaşlar .... ben e ye kurdum programı... others a kendim E:\Others \ StyleTap \ db dosyalarını ekledim rar dosyasının icindekileri de direk buraya db içine attım.. zaten rar dosyasında "ppsx.prc" ve "palm" oldugu icin ugrasmaya hic gerek kalmadı. programı actim sonra ve launcher da ppsx dosyası gorunuyor tıkladığımda__PPSX şs requires expansion media for ts data files;put media in first slot___ diyor. Sonic the Hedgehog.bin diye bir oyun bulmustum onu game dosyasının icine attım ama bole bir hata verdi.. oyun u nerden indirebilecegimiz hakkında bir fikri olan va rmi DopeROMS 'tan inmiyor çünkü...

aliyarar1790

aliyarar1790

Üye
arkadaşlar .... ben e ye kurdum programı... others a kendim E:\Others \ StyleTap \ db dosyalarını ekledim rar dosyasının icindekileri de direk buraya db içine attım.. zaten rar dosyasında "ppsx.prc" ve "palm" oldugu icin ugrasmaya hic gerek kalmadı. programı actim sonra ve launcher da ppsx dosyası gorunuyor tıkladığımda__PPSX şs requires expansion media for ts data files;put media in first slot___ diyor. Sonic the Hedgehog.bin diye bir oyun bulmustum onu game dosyasının icine attım ama bole bir hata verdi.. oyun u nerden indirebilecegimiz hakkında bir fikri olan va rmi DopeROMS 'tan inmiyor çünkü...

Bende de aynı hatayı verdi

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
tesekkurler

wildtiger223

wildtiger223

Üye
tesekkurler

bager-13

Üye
rapidshare den dosya kaldırılmıs :(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
buna gerek yokki.eqpsx diye aratın soneday kardeş koymuş.ondan oynayın.

microcan1

Üye
palmpmx in linki kırık hocam

commodore_64_35

Üye
e71 ???

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

Maxis_

Maxis_