Playstation Emulator (EQPCSX)

Sponsorlu Bağlantılar

zonulaokludens

Üye
programın yukleme dosyasına tıkladıgımda dosya bozuk dıyor yardım eder mısınız ? Telefon modelı e71

enoes

enoes

Üye
sonunda çalıştı fakat düzgünce oyun oynayamazsınız bende gpu olmasına rağmen oynayamadım

hacihalla

Üye
menüde iki ikon oldu ama açınca minik yazılar gelip kapanıyor oyun var 1 tane de içinde ama anlayamadm yaw

orhan_acer

Üye
ore_nore arkadasim benim tel n95 8gb dediklerinin aynisini yaptip iki programida kurdum oyunlari goruyor ama birine tikladigimda programda kucuk yazilar geliyor ve programdan atti ve elimi menu tusuna basili tuttum main bastim ve iki dakika bekledim oyuna girdi ama oyuna bir turlu baslayamadim start game diyorum hic bir sey olmuyor

bedavamekan

Üye
n73 te indiriyorum bin dosyası çıkıyor tıklıyorum dosya açılmıyor diyor ne yapaym

memeto9898

memeto9898

Üye
E72'de Oynanılabilir Mi Bu ? Yani 320x240 Olur Mu ?

taran ebabil

Üye
Teşekkür ederim.

okankoc

okankoc

Üye
şimdilik bu emülatörle ugraşmayın derim zahmete degmez çok kasar vs oyundan atar nedeni pips sürümünün her telefonun desteklememesi biraz dha beklemek lazım arkadaşımızın bahsettigi ilerleme gerçekleşirse mükemmel olur iyi forumlar :)

Ender Eser

Ender Eser

Üye
Vay vay yakında bir bakarız symbianOS'da GTA-HD iyimi? Hahahah :D teşekkürler.. Çalışmalara devam!

Son düzenleme:

Üst Alt