N.O.V.A 3 ve Asphalt 7, Xperia Pro'da Kasmıyor | İşte Videoları - TV'ye Bağlayıp Çektim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Symbian Modder

Üye
Nokia 603 Almakla Hata mı Ettim Acaba :S

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia 603 Almakla Hata mı Ettim Acaba :S

Hayır, ben bütçemi çok zorladım sonra Xperia Pro almaya karar verdim. Yoksa kesinlikle 603 alacaktım. 603 fiyatına göre hakkını verir sadece biraz uygulama desteği az :)

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Hayır, ben bütçemi çok zorladım sonra Xperia Pro almaya karar verdim. Yoksa kesinlikle 603 alacaktım. 603 fiyatına göre hakkını verir sadece biraz uygulama desteği az :)
Bütçen maximum 603 ise abim ben kesinlikle Android'e yanaşmam ;) 603 iyi :)

Lenneth

Üye
Sony oyun konusunda cihazlarini cok iyi destekliyor.

Gelisticilerle ozel olarak anlasiyor ve gpu driverlarini oyunlar icin ozel olarak duzenlemis.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Symbian Modder

Üye
600-650'ye kadar bütçem vardı.Hatta işten çıkmasam iphone 4 alacaktım işten çıkınca o iş yattı :D.sonra galaxy ace almaya karar verdim.görevli kasadan almaya gitti o sırada aklıma 603 geldi.bu arada almak isteyenler olursa modder'dan temiz iki hafta kullanılmış temiz 603 :P

Artık Xperience'ı Bunun Üstüne Yapıcam.

PriZm

PriZm

Üye
bu resmi gördükten sonra kimse androidin ram kullanımına laf etmez diye düşünüyorum.
gördüğünüz gibi hiçbirşey açık değil.pc de 4 gb ram var.sistem 64 bit

tempestshine

tempestshine

Üye
Ne mutlu sana :alkis Artık Android deki uygulamaları görünce özenmiyorum bile.Alıştım ben Symbian'ıma.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
600-650'ye kadar bütçem vardı.Hatta işten çıkmasam iphone 4 alacaktım işten çıkınca o iş yattı :D.sonra galaxy ace almaya karar verdim.görevli kasadan almaya gitti o sırada aklıma 603 geldi.bu arada almak isteyenler olursa modder'dan temiz iki hafta kullanılmış temiz 603 :P

Artık Xperience'ı Bunun Üstüne Yapıcam.

Şimdiden hayırlı olsun Xperience'n.

bu resmi gördükten sonra kimse androidin ram kullanımına laf etmez diye düşünüyorum.
gördüğünüz gibi hiçbirşey açık değil.pc de 4 gb ram var.

:oha: 4 GB RAM'den 613 MB boş :oha: Ama şimdi 613 MB'dan yüksek RAM gerektiren uygulamalarda sorunsuz çalışıyordur. Vallahi şaşırdım. Biz Microsoft'a alışmışız, boş ram görmesek rahat edemiyoruz :)

- - - Eklendi - - -

Ne mutlu sana :alkis Artık Android deki uygulamaları görünce özenmiyorum bile.Alıştım ben Symbian'ıma.

Teşekkür ederim :) Ben bile bu cihazın bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum :) Symbian'da iyi ama desteği çok az :(

PriZm

PriZm

Üye

:oha: 4 GB RAM'den 613 MB boş :oha: Ama şimdi 613 MB'dan yüksek RAM gerektiren uygulamalarda sorunsuz çalışıyordur. Vallahi şaşırdım. Biz Microsoft'a alışmışız, boş ram görmesek rahat edemiyoruz :)

:d: işte aynen dediğin gibi. 613 mb den daha yüksek ram gerektiren program açılırsa son kullanılan listesinden en son kullanılan uygulama kapatılıyor.böylece sistem hep hızlı çalışıyor.
veya swap sistemi kuruluyor yine yüksek ram gerektiği durumlarda uygulama kapatılacağına takas alanına taşınıyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

:d: işte aynen dediğin gibi. 613 mb den daha yüksek ram gerektiren program açılırsa son kullanılan listesinden en son kullanılan uygulama kapatılıyor.böylece sistem hep hızlı çalışıyor.
veya swap sistemi kuruluyor yine yüksek ram gerektiği durumlarda uygulama kapatılacağına takas alanına taşınıyor.

İşte verdiğin fotoğrafı açıklayan en iyi cümle oldu :oke: Böylece RAM'im az derdi bitiyor. Eğer RAM sorunu olsaydı N.O.V.A 3 gibi sistem manyağı bir oyun böyle oynanabilir miydi? :yuru

franzliszt

franzliszt

Üye
valla aferin cihaza , cihazda overclock yapılmışmı ve fps iphone kadar olmasada yeteri derecede iyi , asıl merak ettiğim infinty gibi telefonun anasını ağlatan grafikleri olan oyunlarda nasıl performans verecek.

doctorrr

doctorrr

Üye
valla aferin cihaza , cihazda overclock yapılmışmı ve fps iphone kadar olmasada yeteri derecede iyi , asıl merak ettiğim infinty gibi telefonun anasını ağlatan grafikleri olan oyunlarda nasıl performans verecek.
o işte sıkar biraz bu makineyi :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Zorlamasak iyi olur :ehe Bir de overclock sonrası performansını merak ediyorum :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Bende 4slemi ceksem :)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Pro böyleyse,bu oyun Arc S'i degil arc s bu oyunu kasar :eller:

O-Xan

O-Xan

Üye
Neo V'de de bu durum aynı mı ? Aynı performans mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt