Müzik Çalar Bug'unu nasıl düzeltebilirim ?,Acayip sinir oldum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Müzik Çalar Bug'unu nasıl düzeltebilirim ?,Acayip sinir oldum...
pazar günü telefona root attım ardından tekrar dün stock roma döndüm dosylarımı pc'ye yedeklemiştim romu yükledikten sonra bütün dosyalarımı telefona geri yükledim bu sabah telefonun ayarlarını yaparken müzik çalar'a girdim bir baktım

[video=youtube;V80jm1rs2UQ]http://www.youtube.com/watch?v=V80jm1rs2UQ[/video]

bu videodaki müzikle beraber albüm kapak resmi olmayan birçok Müziğe bu kadının araba sürerken bir resmi kendiliğinden koyulmuş,sonra arkadaşım aklıma geldi onda da Sony Xperia Arc S vardı s3'ün ekranı kırıldığında onunla bir kere resmini çekmiştik ertesi gün bir müzik açmıştı o resim albüm kapağı olmayan bütün müziklere geçmişti aynı durumun benzeri şimdi de bende oldu ve çözümünü bulamıyorum ne yapmalıyım sabah internetten cover bulucu program indirdim(mağazadan,ismini unuttum) oda bir fayda etmedi sonra sildim...

olmadı bir wipe data atacağım artık :ehe oda olmadı müzikleri silip pc'den tekrar atacağız...

Nuri...

Nuri...

Üye
İyi akşamlar.

Dosya yöneticisi programını kullanarak, "Android/Data/com.android.providers.media/albumthumbs" yoluna gider misiniz ? Albüm resimlerinin bu klasörde toplanıyor olması gerek.

Bu klasördeki tüm resimleri silip telefonunuzu yeniden başlatın. Büyük ihtimalle düzelecektir.

Şayet olmazsa başka bir yöntem buluruz. :)

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
İyi akşamlar.

Dosya yöneticisi programını kullanarak, "Android/Data/com.android.providers.media/albumthumbs" yoluna gider misiniz ? Albüm resimlerinin bu klasörde toplanıyor olması gerek.

Bu klasördeki tüm resimleri silip telefonunuzu yeniden başlatın. Büyük ihtimalle düzelecektir.

Şayet olmazsa başka bir yöntem buluruz. :)

Tamam abi o klasörü komple sildim düzeldi :) :tşk: iyi akşamlar...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun Çözüldüğüne göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt