Müzik Çalar Uygulaması - Özellik isteklerinizi bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Albüm listesinde şarkı arama özelliği :)

• Beğen
Tepkiler: PosiXGuARD

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok güzel istekler var, düşünceleriniz benim için gerçekten önemli.

Windows Phone altyapısı izin verdikçe ve arayüzü yavaşlatmadıkça(ya da buna da bir çözüm bulabilirim) dediklerinizin birçoğunu yapmaya çalışacağım. Şimdi istekleri gruplandırıp ilk gönderiye de ekliyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ÖEY

ÖEY

Üye
Valla gayet güzel toparlamışsın istekleri. İnşallah hepsini yapmaya sistem el verir :D

drakoja1

drakoja1

Üye
yorumların hepsini okumadım. Belirli bi sürede müziği kapatma seçeneği lazım. gece müzik dinleyerek uyuyanlar için

• Beğen
Tepkiler: ÖEY ve PosiXGuARD
PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
    Konu Sahibi
drakoja1, aynen bunu yapmalıyız.

ÖEY, hayırlısı kısmet :ehe. İlk yayınlanan sürümde hepsi olmayabilir. Sonraki sürümlere yayarız programı erken çıkarabilmek için.

- Bir de Live Tile'a albüm kapağı ile birlikte çalan şarkı adı mı koysak :D ( Olur mu olur )

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
ÖEY

ÖEY

Üye
Hepsi bir anda olmayabilir ya o sorun değil bence. Yeterki sistem izin versin o zaman yavaş yavaş çıkartacağın güncellemelerle yeni özellikleri bir bir eklersin:oke: Bu arada @drakoja1'in söylediği ve senin söylediğin şeyleri de mutlaka eklemek lazım, güzel fikirler:oke:

• Beğen
Tepkiler: PosiXGuARD
yeminli06

yeminli06

Üye
Şu müzik çaları live tile'dan yönetmek olsun başka bir şey istemiyorum müzik çalardan :D

• Beğen
Tepkiler: ceza87
mesutcinik

mesutcinik

Üye
öncelikle kolay gelsin çalışmalarınız için. üstadlarında söylediği gibi müzik çalara acil olarak durdur düğmesi gerekli bunun aksinde sizin anlattığınız arayüz ayrıntıları gerçekten çok güzel şeyler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Şu müzik çaları live tile'dan yönetmek olsun başka bir şey istemiyorum müzik çalardan :D

o dedigin uygulamadan drgil interaktif live tile destegiyle yapilabilecek bişey ki bununla olgili Microsoft'un bir calişmasi oldugunu biliyoruz.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Peki buetooth kulaklıklar için çeşitli ayarlar mümkün müdür. Örneğin ekolayzır. Ayrıca çok teşekkürler ve kolay gelsin.

acuxx

acuxx

Üye
kardeş poweramp prog. var android de onun sadece EQ bölümündeki bas-tiz ayarlama ve stereo genişliği fonksiyonu olsa iyi olur. istersen internette biraz araştır güzel bi özellik.

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle eq olayını araştırıyorum, onun için ses çıkışının da destek vermesi gerek. Bakalım bulabilirsem en önemli özelliği olacak.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Demo yada beta sürümü yayınlandı mı acaba? Beta tester olarak inceleme yapsak çok güzel olurdu:))

serecans

serecans

Üye
dolby ve ses ayarla özelliği kısa yol olarak

çoook kolay gelsin :)

ÖEY

ÖEY

Üye
Uygulama ile ilgili gelişmeşler var mıdır? Ne durumdasınız acaba?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Playlist ve elle geçiş olsun yeter bence.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
beta tester olabilirim

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
şarkı ileri geri sarma sürükleyerek değilde mesela yürütme çubuğunun üzerinde play/pause tuşu olsun. o tuşun çevresinde de parmakla dönme hareketi verilebilecek iki halka olsun. halkalardan iç kısımda olan örneğin 2x ileri sarsın yani hassas ileri sarma yapsın, diğer dıştaki olan da 8x gibi hızlı sarma yapsın. yürütme çubuğunu tutup çekmek çok verimli olmuyor çünkü nerden alıp nereye bırakacağını insan tam kestiremiyor. ama bahsettiğim şekilde işlem döner halkalarla yapıldığında kullanıcı halkayı döndürürken çubuk üzerindeki durumu net olarak görebilir ve istediği yerde sarmayı bırakabilir.

erndrdyk

erndrdyk

Üye
şarkıda istediğimiz kısmı kesip alma olabilir ve başka Bi müziğe yapıştırma :) (abarttım mı) :blink:

yasiiin97

Üye
şarkı sözü ve otomatik kapanma süresi ayarlama olabilir