Müzik Çalar Uygulaması - Özellik isteklerinizi bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

osilost

osilost

Üye
equalizer olursa süper olur diğer müzik uygulamalarında hiç yok htc 8s kullanıyorum beats audio var ama eko ayarı yok htc kullanan tüm arkadaşların equalizer sahibi müzik çaları kesin indiriceğini düşünüyorum

Lumia820

Lumia820

Üye
listeye geri dönüldüğünde çalan şarkıdan devam etmesi listeyi geri başa atmaması ve çıkış gücünün yüksek olması Nokia müzik teki ses, ses + video dan daha fazla çıkıyor kulaklıkta . Ve tuşları metro ui gibi yapabilirsen daha güzel olur. Yuvarlak düz:D

kartal-78

Üye
listeye geri dönüldüğünde çalan şarkıdan devam etmesi listeyi geri başa atmaması ve çıkış gücünün yüksek olması Nokia müzik teki ses, ses + video dan daha fazla çıkıyor kulaklıkta . Ve tuşları metro ui gibi yapabilirsen daha güzel olur. Yuvarlak düz:D
müzik çalarda canlı tille olmalı

jepaq

Üye
daha önce de söylenmiş yürütme çubuğu üzerinden ileri geri sarma mutlaka olmalı bir de ses ayarı da ekran üzerinden olmalı...ses açma kapama tusu bir gün bozulacak diye korkuyorum valla..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
csH

csH

Üye
Uygulama cikmadi herhalde 1bck ay gecmis

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
    Konu Sahibi
Çalışmalar sürüyor diyebilirim, programı yazarken aynı anda kendimi de geliştiriyorum tabi. Ama şimdilik bir tarih veremiyorum, malum üni-iş yoğunluğundan dolayı..