Motorola Atrix'e Windows Mobile Kurulur mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix'e Windows Mobile Kurulur mu ?
Evet Arkadaşlar, bende de Motorola Atrix 4g var, hepsiburadadan almıştım 2012'de.
Güzel bir telefon fakat güncelleme gelmeyecek olması gerçekten beni çileden çıkartmıştı. Bir süre sonra alıştım. Birkaç gün önce ise telefona CM7 kurmayı uzun uğraşlar sonunda başardım. Telefonla gelen android sürümü yavaş , bol donmalı ve kapanmaya zorla hatalarını içeriyor.
Özellikle menü içerisindeyken arama tuşuna bastığımda , kapanmaya zorla hatası alıyordum. CM7 ile biraz değişiklik oldu diyebilirim. Herneyse, aslında konuyu açma sebebim, Atrix 4g ye ubuntu kurulduğunu gördüm, acaba Windows Mobile de kurulabilir mi ? Abimde Nokia Lumia 820 var, hızlı ve donmadan çalışıyor. Atrix'e de, kurabilir miyiz?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Hayır android 4.2.2 öneririm

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Telefona CM10.1 kurdum fakat bir türlü açılamadı. Sonra stock room indirip onu kurdum. Ama bu sefer daha çok hata ile doldu. Örneğin, whatsapp da sesli mesaj gönderemiyorum. Ses kayıt cihazı yok diyor.
Cihazı Root yaptım, unlock yaptım. Android 4.2.2 nasıl yapabilirim ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Cwm yükledinmi

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
evet, Room manager kurup, CWM yaptım.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Wipe yapıp romun zip dostasını kur ill açılış uzun sürer

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Cm10.1 i ilk kurduğumda yaklaşık 1 saat bekledim , sadece ekranda dönüp durdu açılış logosu.
Bir daha deniyeyim

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
wipe yapdınmı

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Wipe partition, wipe factory reset ikisini de mi ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
wipe data wipe cache ve wipe dalvik yapcan

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Evet, Kurmayı başardım bu sefer, teşekkür ederim. :))

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Rica ederim :)

jancapt

jancapt

Üye
    Konu Sahibi
Telefon süper oldu, kesinlikle tavsiye ederim. Parmak okuyucu çalışmıyor video çekerken biraz titreme oluyor gibi. Diğer özellikler mükemmel. Hızı süper, kesinlikle tavsiyemdir. Metalci Melek'in yardımıyla yaptım, çok da güzel oldu :)Yalnız tek sorun telefonun şarz durumu çok kötü oldu. Önceden 2 gün giderdi. Şimdi 12 saati zor çıkarıyor. :(

• Beğen
Tepkiler: Metalci Melek
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Malesef batarya durumu böyle :) ilk önce herşeyi çalıştırıp sonra bataryaya el atarlar sanırım

Üst Alt