Monofiyat Ürün Ücretini İade Etmiyorlar


Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Ucuzmu ucuz ürünler gerçekten
Hepsi çin malı

Paketleme kargolama hızlı ve güzel iki üç gündede elime ulaştı

İşin dogrusu işe yar şeylerde var gayette memnundum

Ama aldığım bir ürün arızalı çıktı ve iade edip ücretini istedim
  • İstenilen Tarih: 8.09.2020 hala beklemede yazıyor
yukardaki tarihten itibaren 70 TL iade olmasını bekliyorum 22.11.2020 olmuş

Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor bir sefer denk geldi açtılar telefonu görüştüm size dönüş yapacağız dedikleri halde dönüş yapmadılar e-posta atıyorum cevap vermiyorlar

Bunları göz önünde bulundurun sipariş verirseniz arızalı çıkarsa veya ücret iadesi isterseniz yandınız


Ne yapmamı önerirsiniz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt