microsoft yine apple a vurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
microsoft yine apple a vurdu
Microsoft'taki değişimi eminiz siz de farkındasınız. Yazılım devi, alışılageldik Windows ve Windows Mobile tasarımını bir kenara bırakarak yepyeni Metro arabirimiyle kullanıcılarının karşısına çıktı. Windows Phne 7 ile ilk adımı atan Microsoft, Windows 8 ile de bu yolda son büyük adımını atmış olacak.

Yeni Metro arabiriminde Microsoft, sadeliğe önem verirken, Windows Phone takımının önemli tasarımcılarından Jeff Fong, Apple'ın kullandığı arabirimleri eleştirmeden de geçmedi. İşte söyledikleri: "Apple'ın kullanıcı arabiriminde "çok fazla yansıma, gölge ve geçiş var. Kullanıcılar vurgunun nerede olduğunu anlayamıyorlar bile..."

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adamın bir küfretmediği kalmış böyle hakaret olur mu ya:ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
dinsizin hakkından imansız gelirmiş

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bunu ayakta alkışlarım :alkisSöyledikleri çok doğru. iOS'in Cocoa Touch arayüzü çok abartılı ve bir süre sonra sıkıyor.

ben en fazla ara ara iki üç gün sürekli kullandım ama hiç sarmadı birde sürekli kullansam artık bilemiyorum

klongs

klongs

Üye
wp arayüzüde çok güzel değil microsoft önce kendine baksım

Türe

Türe

Üye
wp arayüzüde çok güzel değil microsoft önce kendine baksım

kesinlikle . ayrıca ios arayüzü jb ile dilediğiniz gibi kişiselleştirilebiliyor. batarya ikonu , çekim gücü ikonu , wifi ikonu , operatör logosu , binlerce hd tema , dreamboard ve winterboard ile dilediğiniz gibi kişiselleştirin. :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
süleyman deepshining wp romu paylaşmıştım ekran görüntülerini hatırlıyormusun özelleştirilmiş arayüz vardı

Türe

Türe

Üye
yok abi bakmadım inan bir ara bakayım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
birde standart wp7 kilit ekranına bak farkı anlarsın dostum 9farklı özel kilit ekranı ve transparent duvar kagıdı diyor ayrıntılarda

---------- Eklendi @ 21:36:48 ---------- Yazıldı @ 21:32:18 ----------

kaldı ki microsoft açıklamasını yaptı özelleştirme konusunun wp8de kişiselleştirme için firmalar ve kullanıcılardan yogun baskı görüyoruz bazı izinler verilebilir dediler

klongs

klongs

Üye
birde standart wp7 kilit ekranına bak farkı anlarsın dostum 9farklı özel kilit ekranı ve transparent duvar kagıdı diyor ayrıntılarda

---------- Eklendi @ 21:36:48 ---------- Yazıldı @ 21:32:18 ----------

kaldı ki microsoft açıklamasını yaptı özelleştirme konusunun wp8de kişiselleştirme için firmalar ve kullanıcılardan yogun baskı görüyoruz bazı izinler verilebilir dediler

abi sen buna kişiselleştirme diyorsun iphonede kat kat fazlası var androidi saymıyorum bile

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
abi sen buna kişiselleştirme diyorsun iphonede kat kat fazlası var androidi saymıyorum bile

dostum tabi ki sistemi bir kerede açıcak degiller kontrollü birşekilde sürümden sürüme bazı izinler veriliyor mesela wp ilk çıktıgında zil sesi bile yüklenemiyordu bunun srbebi cihazın stabilligini bozmadan kişiselleştirilebilir olmasını saglamak bir sonraki sürümde yani wp8de ki yıl sonunu bulmaz çıkması biraz daha rahatlar ve windows8le tam entegre oldugunda son halini almış olucak

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt