Windows 8 Ekosistemine Yakından Bakalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Teşekkürler bu güzel haber için alikemal..Sevdim bu eko sistemi,birde wp8 li cihazlar ekonomik olursa yaşadık o zaman:)

Her kesime telefon gelecektir büyük ihtimalle ama ben tepe cihazı için sabırsızlanıyorum.

- - - Eklendi - - -

Windows8'e market olayını gözümden kaçırmışım eğer düzgün, çoğu uygulamanın adam akıllı bulunduğu bir market yaparlarsa cidden mükemmel olur.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler bu güzel haber için alikemal..Sevdim bu eko sistemi,birde wp8 li cihazlar ekonomik olursa yaşadık o zaman:)

Oncelikle bisey degil hosunuza gittiyse ne mutlu. Wp8 cihazlarin fiyat araligina gelince Nokia bu platformda mevcut lumia ailesi gibi tum segmentler icin cihaz hazirliyor. Nokianin birinci prensibi ulasilabilir olmaktir ve wp8 serisinde ilk cikan cihazlarda olmasa bile daha sonra gelicek cihazlar tum gelir gruplari tarafindan ulasilabilir olucaktir.

- - - Eklendi - - -

Sunu da belirteyim eylul ekim aylarinda cikmasi beklenen iki adet nokia wp8 cihazi orta ve orta ust segmentte olucaktir. Bunlarin ardindan bir amiral gemi ve giris seviyesi cihaz gelicektir. Baslangicta ust segmentten girecegini sanmam.

hidayet02

hidayet02

Üye
Teşekkürler Abi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt