Microsoft Wimdows 8 Surface

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sataer

Üye
samsung galaxy note 10.1 alacaktım şimdi microsoft kafamı karıştırdı güzel ve kullanışlı bir cihaz yapmışlar pro sürümü alırsanız ayrıca ek bir ultra book almayada gerek kalmayacak bir taşla iki kuş :hmmm

aynen öyle her işi görür artık netbook ve notebooklar tarih oluyor diyebiliriz.

nadir_89

nadir_89

Üye
aynen öyle her işi görür artık netbook ve notebooklar tarih oluyor diyebiliriz.
ben bir masaüstü kesin alıcam işim gereği bide bundan alsam hem tablet ihtiyacımı hem notebook ihtiyacımı karşılar

daha sonra bide android 4 lu herhangi bir cihaz alırsam elimde tum platformlara ait makina olmuş olur hepsine yazılım geliştirebilirim :)

sataer

Üye
ben bir masaüstü kesin alıcam işim gereği bide bundan alsam hem tablet ihtiyacımı hem notebook ihtiyacımı karşılar

daha sonra bide android 4 lu herhangi bir cihaz alırsam elimde tum platformlara ait makina olmuş olur hepsine yazılım geliştirebilirim :)

ben de qt öğrenerek başlamayı düşünüyorum n9 ve symbian ile seneye wp ye yoğunlaşacağım masaüstü yeni aldım zaten android e hiçbişey yapmayı düşünmüyorum ama tizen i heyecanla bekliyorum.

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
niye iphonelar cinde foxconn da uretiliyor iphone apple'in degil mi yani. Ama keşke microsoft nokia'i alsa o zaman gercek para gucuyle daha guzel cihazlar cikar ortaya.
Allah korusun özgür yazılıma ne olacak ?

sataer

Üye
Linux kalmadıki Nokia da meltemi gitti meego gitti linux tabanlı yazılım kalmadı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sızan bilgiler dogruysa fiyatları ve ipad karşılaştırması belli oldu

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Cihanî Sultan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt