Microsoft Wimdows 8 Surface

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

man20

man20

Üye
pro alamam ama surface alırım hem onda tegra3 var :naughty:

ben pro olanda tegra 3 var sanıyordum. senin dediğin gibi bile olsa tegra 3 e özel çıkan oyunlar birkaç ay sonra diğerlerine de çıkıyor yani sırf onun için tegra 3'lü olanı almaya gerek yok. Ben olsam kesinlikle pro olanı alırdım ama tablet istemiyorum şimdilik.

sataer

Üye
ben pro olanda tegra 3 var sanıyordum. senin dediğin gibi bile olsa tegra 3 e özel çıkan oyunlar birkaç ay sonra diğerlerine de çıkıyor yani sırf onun için tegra 3'lü olanı almaya gerek yok. Ben olsam kesinlikle pro olanı alırdım ama tablet istemiyorum şimdilik.

pro almam demedim alamam dedim ;)ama belli de olmaz

sataer

Üye
bu arada tekrar baktım pro da intel var :)

sataer

Üye
tegra 3+ yazıyor haberde bakalım görelim :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

sataer

Üye
valla zamanı sıkıntı değil şahsen hiç mi hiç acelem yok ama bir dahaki yaza satışta olursa hem bir purewiev lumia hem de bir surface tablet akar yani :eller: :naughty:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
valla zamanı sıkıntı değil şahsen hiç mi hiç acelem yok ama bir dahaki yaza satışta olursa hem bir purewiev lumia hem de bir surface tablet akar yani :eller: :naughty:

Çok para.:(Ancak pureview Lumia olur bana...

sataer

Üye
valla benim ortağım dayım sağolsun halledicez onunla :D

nadir_89

nadir_89

Üye
samsung galaxy note 10.1 alacaktım şimdi microsoft kafamı karıştırdı güzel ve kullanışlı bir cihaz yapmışlar pro sürümü alırsanız ayrıca ek bir ultra book almayada gerek kalmayacak bir taşla iki kuş :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt