İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

omerk88

omerk88

Üye
arkadaşlar geçici süre kullandığım androidde emo video download programı vardı hangi siteden film izlersen indirmek istermisin diye sorup yüksek kalitede filmler indirebiliyorsun aradım ama wp10 da böyle bir program yok yada sizin bildiğiniz kullandığınız bir program var mı

afwerker

afwerker

Üye
programa gerek kalmadan videoyu oynatmaya basıp sonra video üstüne basılı tutarsanız kaydetme yerini seçtiğinizde kaydediyor

• Beğen
Tepkiler: omerk88
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Buraya katılımlar baya yavaşladı bu aralar. :hmmm

serinaga

serinaga

Üye
Politikalar yanlış, taktik yanlış, bir hevesle başlayanlar da kaçtı, sanıyorum azalma bundan dolayı olsa gerek ...

mTalk'tan gönderildi

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Tube HD Mate

Youtube videolarının hepsini ister video ister mp3 olarak indirebilirsiniz

• Beğen
erhanercan

erhanercan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve n000k
erhanercan

erhanercan

Üye
LOADKİT download manager güzel bir indirme yöneticisi. bazı film sitelerinde işe yarıyor içinde browser ı da var edge alt yapısını kullanıyor tabi

• Beğen
omerk88

omerk88

Üye
programa gerek kalmadan videoyu oynatmaya basıp sonra video üstüne basılı tutarsanız kaydetme yerini seçtiğinizde kaydediyor
eyvallah sağol ama video yu farklı kaydet dediğim zaman bi seçenek sunmuyor kaydet diyorum başka birşey çıkmıyor. sen nasıl yaptığını tarif edebilir misin.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Katılıyorum. Bir şekilde, gelişmeleri takibi bırakmış değilim. [emoji6]

Emekli Amiral Lumia 920.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Önce videoyu oynat. Video üzerinde basılı tut. Seçeneklerden videoyu farklı kaydet diyorsun. Nereye kaydedeceğini seçiyorsun ve arka planda indirme işlemine başlıyor. Edgede ... bas indirmelere gir download ettiğini göreceksin...

omerk88

omerk88

Üye
Önce videoyu oynat. Video üzerinde basılı tut. Seçeneklerden videoyu farklı kaydet diyorsun. Nereye kaydedeceğini seçiyorsun ve arka planda indirme işlemine başlıyor. Edgede ... bas indirmelere gir download ettiğini göreceksin...
valla birader dediklerinin aynısını yapıyorum farklı kaydet diyorum ama seçenek sunmuyor acaba sürümle alakalı olabilir mi, diğer seçenekler durdur sesi kapat falan çalışıyor ama kaydet çalışmıyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Bende de kaydet diyordum olmuyordu sonra oldu nasıl bilmiyorum

Sent from mTalk using lumia950

W.Heisenberg

W.Heisenberg

Üye
2. el bir lumia950 xl aldım ama telefonun yarısı ingilizce sizce nasıl düzelir örneğin arama yerine call yazıyor ama bitir türkçe yazıyor

veya ayarlar da saat zaman yazacakken time date yazıyor yada yükseltme yerine update yazıyor ama kişiselleştirme türkçe yazıyor sizce neden

sürüm:1511

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Windows Device Recovery Tool ile yazılımı tekrardan yükleyiniz. Tam Türkçe olacak.

• Beğen
Tepkiler: Uber23
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Uber23
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows Device Recovery Tool telefonu görmüyor sıfırlayamadım D:
bağlantı bekleniyor diyor gerisi yok reset attım programı silip tekrar kurdum gene aynı

ıs sürümüm 10.0.14342.1004

insider programındasınız.
Windows Phone recovery tool kurun pc ye. Programı açın Microsoft u seçip telefonu usb kablo ile bağlayın. Baktınız cihazı görmedi başka bi usb portuna takın. Wprt yazılımı bulup yükleyecektir.

W.Heisenberg

W.Heisenberg

Üye
evet şuan düzeldi temiz kurulum gerçekleştirdim

Üst Alt